PARE Akadeemia

PARE Akadeemia on inimeste juhtimise arendamise keskus, mis soodustab sünergia tekkimist ja mitmekülgseid arenguvõimalusi.

PARE Akadeemia koondab endas:

  • oma ala professionaale
  • inimeste juhtimise parimaid praktikaid
  • personalitöö jagatud kogemusi

Tulemuseks on väärtust loovad ja arendavad:

Inimeste juhtimise puhul on tegemist olulise valdkonnaga, mille alast teadmist soovib PARE lisaks personalitöö valdkonna professionaalidele jagada ka teistega.

PARE Akadeemia soovib inimeste juhtimise arendamise keskusena olla väärt arengupartneriks nii personalitöö valdkonna professionaalidele kui ka juhtidele.

Maria Kütt, PARE juhatuse liige, annab ajakirja Personali Praktik (detember 2015) veergudel, kus räägib personalivaldkonnas töötava inimese arenguteedest (artikkel tervikuna siin), järgmised 4 soovitust personalitöötaja enesearenguks:

  1. Ole uudishimulik, avarda teadlikult oma silmaringi – Kuidas meie ettevõte töötab? Mis toimub teistes ettevõtetes? Kuidas teised personaliinimesed töötavad? Mida teadlased meie valdkonnas praegu uurivad?
  2. Panusta valdkonna arengusse, osale erialaliitude töös – kust ma leian uusi kontakte? Kelle käest ma saan abi küsida? Millised koolitused oleksid kasulikud? Kas teistel on samad küsimused?
  3. Jaga kogemust teistega, süstematiseeri oma tegevus – kuidas mina asju teen? Kust ma nende mõtete peale tulin? Miks me teen just nii? Mida oleks sellest õppida minul endal ja teistel?
  4. Mine kutseeksamile, hangi tagasisidet – Mida ma igapäevaselt teen? millised on minu saavutused? Mis on minu tugevused? Kuidas saaks veel paremini?