Klubid

October

TARTU KLUBI: Onboarding - kogemusi on jagamas UPM personalijuht Reet Treial

29. October 2019 at 13.00
/
Tartu

Uue töötaja sisseelamine on iga ettevõtte proovikivi. On tehtud mitmeid arvutusi sel teemal, kui palju näiteks mõjutab ettevõtte tulemuslikkust inimeste vahetumine. Seega on kiire ja edukas onboarding ettevõtte jaoks ülioluline.

Klubis jagab kogemusi UPM personalijuht Reet Treial onboarding´u süsteemi ümberkujundamise õppetunde, samuti suure kontserni kogemusi töötajate kaasamisel ja protsesside ühtlustamisel. Lisaks jagab Reet oma kogemusi ühest veidi erilisemast onboarding`u protsessist.

Ümarlauas ja grupitöödes on võimalik jagada kogemusi oma edulugudest ning õppetundidest, tuua välja ühisjooned, mida kõigile kasulik meeles pidada ja arvesse võtta.

  Vaata lähemalt...

November

Võru Töövõime foorum: Kus nad on? Vähekasutatud võimalused vajalike töötajate leidmiseks ja koolitamiseks

12. November 2019 at 10.00
/
Tartu

Tööandjate Keskliit ja PARE kutsuvad Võru töövõimefoorumile Kus nad on? Vähekasutatud võimalusi töötajate leidmisel ja koolitamisel Vaata lähemalt...

TARTU KLUBI:Sündmuste organiseerimine - kuidas muuta oma töö inimeste motiveerimisel ja sündmuste planeerimisel tulemuslikumaks?

21. November 2019 at 13.00
/
Tartu

Oled Sa seisnud silmitsi olukorraga, kus pead hakkama oma ettevõttele sündmust organiseerima, kuid ei tea kust alustada? Oled mõelnud, kas Sa saad sündmuse organiseerimisega ise hakkama või tuleks Sul kaasata mõni professionaalne sündmuste korraldaja? Äkki oled Sa kahelnud, kas sündmuseid üldse peaks oma ettevõttes korraldama? Kui vastasid ühele nendest küsimustest jaatavalt, siis see klubi on Sinule!

PARE klubis leiame vastused küsimustele: Vaata lähemalt...

  • Millisel juhul ja miks ettevõttes sündmuseid korraldada?
  • Millest sündmuse korraldamisel alustada ja kuidas kogu protsessi planeerida?
  • Millal organiseerida sündmus ise, millal kaasta professionaalne sündmuste korraldaja?
  • Millised on peamised tähelepanekud koostööpartneri valikul?
  • Millised on tänapäeva trendid sündmusturunduses ja kuhu poole maailm selles osas liigub?