Klubid

VIRUMAA KLUBI: Kuidas viia oma ettevõtte sisekommunikatsioon uuele tasemele?

Toimumise aeg: 11. October 2019 at 13.00
Kategooria: Virumaa

Kommunikatsioonispetsialistide kõrval kannavad ettevõtte sisesuhtluse eest üha enam hoolt ka personalitöötajad - sisesuhtlus on jagatud vastutus ja eesmärgid selles valdkonnas ühised.

Olgu su töötajad vanad või noored, mehed või naised, kontoris või sellest eemal, kõigile läheb nende ettevõtte käekäik korda. Kui tegemist pole just väga kapitalimahuka tootmisega, kus inimfaktor rolli ei mängi, saavad edukamad olema need ettevõtted, kes on oma töötajad inforuumi kaasanud, kutsunud neid ettevõtte käekäigule kaasa elama ja ühise eesmärgi nimel pingutama.

Aastal 2017 läbi viidud uuringu järgi on töötajate kaasamise (ingl k employee engagement) mõju ettevõtte tulemustele järgmine: kuni 59% madalam tööjõuvoolavus, 17% suurem produktiivsus ning 30% kõrgem rahulolu klientide poolt. Suhtle kõigi oma töötajatega ja suure tõenäosusega saadab sind edu.

11.oktoobril tulevad meile külla GuavaHRi inimesed, jagamaks huvitavaid trende, teadmisi ja kogemuslugusid, mida nad Londonis toimunud sügisesel kaasava sisekommunikatsiooni konverentsil kuulsid. Arutamisele tulevad Inglismaa personalipraktikute tänased väljakutsed ning parimad näpunäited.

Lisaks toimub ka kõigile soovijatele GuavaHR platvormi tutvustus, et saaksid selgeks võimalused, kuidas tehnoloogia ja statistika kaasabil oma töötajaid paremini infovoos hoida ning neid ettevõttele lähemale tuua. Platvormiga saab eelnevalt tutvuda aadressil www.guavahr.com

Toimumise aeg: 11.oktoober 2019 kell 13.00-15.00

Toimumiskoht: Sillamäe, Kesk 4, I korrus ruum 101

Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 10.10.2019 või kuni kohti jätkub

Osalemistasu: PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmetele 20 eurot (sh km)

Lisainfo: kati.teelahk@gmail.com