Klubid

PARE ÜLDKOOSOLEK JA SÜNNIPÄEV

Toimumise aeg: 30. October 2019 at 14.00
Toimumise koht: Estonia restoran (Estonia puiestee 4, Tallinn)
Kategooria: Tallinn

Ootame PARE liikmeid kogukonna kõige tähtsamale sündmusele - PARE üldkoosolekule ja sünnipäeva tähistamisele - 30. oktoobril kell 14:00-17:30 Estonia restoranis aadressil Estonia puiestee 4, Tallinn.

Üldkoosolekul tulevad arutamisele teemad, mis on olulised PARE tuleviku seisukohalt. Tule ja räägi kaasa, et PARE pakuks just seda, mis on personaliinimestele tähtis.

PÄEVAKAVA

14.00 - 15.30

  • juhatuse aruanne 2018/2019 hooajast  - kuidas Parel läks? 
  • 2018/2019 majandusaasta aruanne
  • 2019/2020 eelarve ja tegevusplaan - mis meid ees ootab?
  • põhikirja muudatusettepanekud - Pare kui kaasaegne erialaliit

Peale üldkoosolekut jätkame piduliku sünnipäevavastuvõtuga ning kuulutame välja konkursi Mõjukaim personalijuht 2019 laureaadid.

16.00 - 17.30
• Parim juht 2019 Jaanus Vihand räägib juhi ootustest personalijuhile
• konkursi Mõjukaim personalijuht 2019 laureaadid
• muusikaline üllatus, sünnipäevaampsud ja kook

OSALEMINE
Üldkoosolekule ootame kõiki PARE liikmesorganisatsioone ning eraisikust liikmeid. Igal liikmesorganisatsioonil ja eraisikul on üks hääl. Kui siiski ajaliselt osalemine kalendrisse ei mahu või on logistiliselt keeruline, on võimalus otsustamises kaasa rääkida kahel moel:

VARIANT 1 Elektrooniline hääletamine

Hääletamiseks saada hääletussedel pare@pare.ee aadressile digiallkirjastatud dokumendina enne koosolekut (koosoleku otsuste eelnõude kättesaamisest alates) või koosoleku kestel koosoleku lõppemiseni.

VARIANT 2 Volikiri

Volita PARE liige või tegevtöötaja enda eest hääletama. Saada volikiri digitaalselt allkirjastatuna aadressile pare@pare.ee hiljemalt 29. oktoobriks.

 

MATERJALID TUTVUMISEKS          
Koosoleku materjalid , hääletussedel elektrooniliseks hääletamiseks ning volikirja vorm on edastatud PARE liikmetele e-postiga.  

ASUKOHT

Kohtumispaik on Estonia restoranis (endine Estonia talveaed). Sissepääs teatri peaukse ja kontserdisaali peaukse vahel (üleval kaarel kiri Estonia restoran).

 *Parkida saab EuroPark parklates Estonia pst 7a ja Rävala pst 8 . Lisainfo www.europark.ee, tel 661 0223. Lähedal asuvad ka Viru keskuse ja Solarise parkimismajad.

* Vabade kohtade olemasolul on võimalik parkida Estonia kõrval asuvas tõkkepuudega parklas, kasutades Barking mobiilirakendust. Lisainfo www.barking.ee. Parkimine maksab 1.99 EUR/ tund. Soovitame parkimikoha rakenduse abil ette broneerida.

Tule räägi kaasa PARE arengus ja kohtu kogukonnaga!

NB! Kui oled end osalejaks registreerinud, siis me arvestame Sinuga. Kui Sa aga siiski tulla ei saa, palun anna sellest võimalikult vara teada, et saaksime ümberkorraldusi teha. Aitäh!