Klubid

TALLINNA KLUBI: Töötajate heaolu ja vaimse tervise abivahendid

Toimumise aeg: 23. September 2019 at 14.00
Kategooria: Tallinn

23. septembril olete oodatud PARE klubisse, kus teenusepakkujad räägivad töötajate tervist ja heaolu toetavatest teenustest.

Psühhosotsiaalsete ohutegurite teema on täna aktuaalsena personalijuhtide laual. Me kõik tahame, et töötajad organisatsioonis oleksid terved. Iga ettevõtja (olenemata ettevõtte suurusest) kohustustatud täiendama töökeskkonnaalast riskianalüüsi psühhosotsiaalsete riskide analüüsiga ning kui need ohud on kaardistatud siis koostama tegevuskava psühhosotsiaalsete ohtude ennetamiseks ja vähendamiseks. On oluline endale teadvustada, et meie vaimne tervis vajab samamoodi kaitset nagu füüsiline tervis. Nii nagu kiiver ja kindad kaitsevad töötajat füüsiliste vigastuste eest, nii tuleb ettevõttel leida vahendid ka vaimse tervise kaitseks. 

  • Ave-Gail Kaskla räägib vaimse tervise probleemide ennetamisest ning tutvustab tööpsühholoogi nõustamisteenust "Võõras sõber".

Mis vahe on töötajate õnnel, heaolul ja psühhosotsiaalsel tervisel? Kas ootused tööelule võivad olla ka generatsiooniti erinevad? Kuidas teada saada, millal on keegi nii frustreeritud, et kaalub lahkumist?

  • Happy Workplace OÜ, kes on keskendunud personali arendamise töövahenditele ja platvormidele, tutvustab tööõnne mõõtmise töövahendit Happyme.ee ja psühhosotsiaalse tervise hindamise lihtsat rakendust Healthyme.ee koos praktiliste näidete ja lugudega elust enesest. Lektorid: Leane Aron ja Tiina Saar-Veelmaa

Uue trendina kogub hoogu täiendava tervisekindlustuse kasutamine töötajate motivatsioonipaketis. See on mõeldud ettevõtetele oma töötajate tervisega seotud kulutuste katmiseks ja on heaks täienduseks riiklikule ravikindlustusele. ERinevad kindlustusfirmad pakuvad erinevaid töötajate tervisekindlustusi. Ülevaate teemast annab IIZI Kindlustusmaakler AS.

  • IIZI Kindlustusmaakler tutvustab tervisekindlustuse turgu ning teeb ülevaatliku võrdluse tervisekindlustuse pakkujatest. Samuti räägivad nad IIZI kogemuslugu, miks nad ise ostavad oma töötajatele tervisekindlustust ning mis nad sellest esimese aastaga õppinud on. Kas teadsite, et Lätis on tööandja poolne tervisekindlustus töötajatele väga levinud? Saame uurida ka Läti kogemusest -  millele pööravad tervisekindlustust sõlmides tähelepanu Läti HR juhid. 

AJAKAVA

14.00-14.15 Kogunemine

14.15-15.00 Ave-Gail Kaskla - Tööpsühholoogi teenus Võõras sõber 

15.00-15.45 Tiina Saar-Veelma, Leana Aron - Tööõnne mõõtmise vahend Happy.me ja psühhosotsiaalse tervise hindamise rakendus Healthyme.ee

15.45-16.30 Iizi Kindlustusmaakler AS - ülevaade töötajate tervisekindlustuse turust ja IIZI kogemuslugu tervisekindlustuse kasutamisel

Toimumise aeg: Esmaspäev, 23. september 2019 kell 14.00-16.30
Toimumiskoht: PARE kontor (Paldiski mnt 29, Tallinn, B-korpus, IV korrus)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 22.09.2019 või kuni kohti jätkub
Osalustasu: See klubi on kõikidele huvilistele TASUTA

NB! REGISTREERUMISEL NÕUSTUD PARE PRIVAATSUSTINGIMUSTEGA.