Klubid

Töövõime foorum (Tartu)

Toimumise aeg: 28. March 2019 at 14.00
Kategooria: Tartu

28. märtsil ühendavad Eesti Tööandjate Keskliit, Eesti Puuetega Inimeste Koda ja Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE jõud, et tuua Tartusse Töövõime Foorum.

Foorumi eesmärgiks on tuua kokku vähenenud töövõimega inimeste ning tööandjate esindajad, jagamaks teineteisega edulugusid ja murekohti ning otsimaks koos lahendusi vähenenud töövõimega inimeste suuremaks kaasamiseks tööjõuturul.

Kaks aastat peale töövõimereformi algust on Eesti tööjõuturg muutunud tuntavalt. Töötavate vähenenud töövõimega inimeste arv on kasvanud hoogsalt. Kuid kiire areng on toonud välja ka erinevaid nõrku kohti nii tugiteenustes, kui ettevõtete töökorralduses. Selleks, et tänastest puudujääkidest ei kasvaks homsed probleemid, tasub neile üheskoos otsa vaadata ja neile juba ennetavalt lahendust otsida. Töövõime foorumil on kõigil huvitatutel võimalik kuulda otse erinevate asjaosaliste käest nende kogemusi vähenenud töövõimega inimeste kaasamise teemadel, õppida neist kogemustest ning leida lahendusi muredele, mis meid kõiki puudutavad.

AJAKAVA

14.00 – 14.15 Kogunemine ja kohvipaus
14.15 - 14.45 Töövõimereformi mõjud muutunud tööjõuturul.
14.45 - 15.45 Probleemidest võimalusteni. Arutelu.
15.45 – 16.00 Foorumi kokkuvõte

Tule anna enda panus vähenenud töövõimega inimeste toetuseks!

Toimumiskoht: Tartu V Spaahotelli konverentsikeskus (Riia 2)
Osalustasu: TASUTA
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 27.03.2019
Lisainfo: Martin Hanson, martin@employers.ee