Klubid

VIRUMAA KLUBI: Kuidas korraldada firmaüritusi, mis tõstavad töötajate motivatsiooni ja lojaalsust? (Rakvere)

Toimumise aeg: 21. March 2019 at 14.00
Kategooria: Virumaa

21. märtsil oled oodatud PARE Virumaa klubisse (Rakvere), kus arutleme teemal "Kuidas korraldada firmaüritusi, mis tõstavad töötajate motivatsiooni ja lojaalsust?".

Anname ideid ja toome näiteid, kuidas on võimalik töötajaid erinevate ürituste, aktsioonide ja üllatuste kaudu motiveerida. Käime koos läbi mõned case studyd. Toome näiteid nii Eestist kui ka välismaalt. Räägime incentive- üritustest, mis Eestis veel suhteliselt tundmatu kontseptsioon on, aga kindlasti innovatiivsetes ja töötajatele orienteeritud ettevõtetes üha rohkem populaarsust koguvad. Analüüsime pisut kogu sündmusturunduse turgu ja tegevust. Mis on sündmusturunduse osa kogu sisemise turunduse planeerimisel? Milliseid on tüüpvead? Kuidas mõõta tulemust? Milline protsess tagab edu? Kuidas otsustada, milliseid üritusi firmas korraldada tasub? Mida ja keda premeerida ning kuidas? Mis rolli keegi täidab? Mis on eelarved? Mis on sündmusturunduse roll tulevikus? Gamification - kuidas mängulisusega lojaalsust luua?

Uue teadmise praktiline pool?

  • Oskus planeerida ja korraldada firmaüritusi, üllatusi, incentive programme
  • Oskus rakendada ja valida sobilik agentuur/ koostööpartner
  • Koostöö agentuuriga
  • Eelarvete koostamine ning tulemuste mõõtmine

Milline oleks kasu osalejale?

Ideed ja teadmised „mida ja kuidas tehakse“ Eestis ja välismaal. Lisame omalt poolt ka natuke meelelahutust, sest tegemist on infotainment (information+ entertainment) stiilis presentatsiooniga. Tegu pole kuiva ja igava loenguga! Eesmärk on anda personalitöötajatele praktilist kasu.

Toimumise aeg: neljapäev, 21. märts 2019 kell 14.00-16.30
Toimumiskoht: Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli täiendus- ja ümberõppekeskus (Rohuaia 12, Rakvere)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 20.03.2019 või kuni kohti jätkub
Lisainfo: Kadri Lääne (kadri@pare.ee)
Osalustasu: klubi on PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmetele 35 eur (sh km). Kui ühest ettevõttest on 3 ja rohkem osalejat, siis osalustasu on 25 eur (sh km).