Klubid

Tööandjate Ühisuse võrgustiku kohtumine: Kuidas toetada vaimse erivajadusega töötajat?

Toimumise aeg: 15. February 2019 at 14.00
Toimumise koht: Woldemar Mayeri Maja, Paldiski maantee 29, Tallinn, B-korpus, IV korrus
Kategooria: Tallinn

15. veebruaril kell 14.00-15.00 toimub Tööandjate Ühisuse võrgustiku kohtumine: Kuidas toetada vaimse erivajadusega töötajat? PARE koolitusklassis (Woldemar Mayeri Maja, Paldiski maantee 29, Tallinn, B-korpus, IV korrus).

Tööandjate Ühisese võrgustiku veebruarikuise kohtumise fookuses on vaimse erivajadusega töötajad. Külla tuleb Agne Raudmees Vaimupuudega Inimeste Tugiliidust ja Tom Rüütel Eesti Töötukassast. Arutame koos, millega peaksid tööandjad arvestama intellektipuudega inimeste tööturule kaasamisel ning kuidas toetada neid töötamisel. Samuti uurime, kuidas igapäevaselt vaimseid erivajadusi (aspergeri sündroom, depressioon, ärevushäired jms) arvestades koos tegutseda.

Osalema on oodatud Tööandjate Ühisuse liikmed ja kõik huvilised. Üritus on TASUTA. 


Tööandjate Ühisuse võrgustiku kohtumisele järgneb tööjõu juhtimise seminar kell 15.00-16.30.

Seminar keskendub vähenenud töövõimeha inimeste kaasamise rahvusvahelisele parimale praktikale. Koolitajaks on Eesti Rakendusuuringute Keskuse Centari juht Epp Kallaste, kes jagab praktilisi soovitusi, mis põhinevad välismaiste ettevõtete kogemustele ning edulugudele. Lisaks sellele võrdleb ta erinevate riikide ettevõtjate lahendusi vähenenud töövõimega inimeste kaasamisel ja nendest saadud õppetunde.

Seminarile on oodatud kõik huvilised, kes soovivad teada saada, kuidas kaasavad tööandjad vähenenud töövõimega inimesi välismaal ning millised on nende kogemused ning parimad praktikad. Seminar on TASUTA.