Klubid

TARTU KLUBI: Tööandja Ravikindlustus – täiesti uus võimalus pakkuda töötajale olulisi lisahüvesid

Toimumise aeg: 21. November 2018 at 13.00
Kategooria: Tartu

Käesoleva aasta alguses hakkas kehtima tulumaksuseaduse muudatus, mille üheks peamiseks eesmärgiks on soodustada tööandjate panustamist töötajate tervise edendamisse ja seeläbi toetada riiklikku Haigekassa süsteemi. Antud muudatus lubab tööandjal seaduse punktis loetletud terviseteenuste, sh ravikindlustuse, soetamist  400 euro eest aastast töötaja kohta ja seda ilma, et rakenduks erisoodustusmaks.

Paljud firmad on juba ostnud Tööandja Ravikindlustuse, kui võimaluse pakkuda enda töötajatele kiiret ja muidu tasulist raviteenust, palju lisahüvesid ning seejuures edendada töötajate tervist ning tugevdada nende lojaalsust tööandjale. Enamlevinud kindlustuskaitseteks on muuhulgas tasuline pere- ja eriarstiabi, hambaravi, spordikulude hüvitamine, profülaktilised tervisekontrollid ja vaktsineerimine. Kuna ravikindlustuse poolt pakutavaid kindlustuskaitseid on mitmeid, siis on personalijuhil soovituslik kokku panna just selline lahendus, mis tema ettevõtte töötajaid kõige paremini kõnetaks.

Mida töötajate ravikindlustus endast täpsemalt kujutab ning kuidas seda personalitöö kontekstis reaalselt rakendada, sellest antud klubis räägimegi. Teemad, mida puudutame: 

  • Tööandja Ravikindlustuse taust ja olulisus
  • Kindlustuskaitse olemus, sh:

-    Hambaravi kulude kindlustamine
-    Kriitiliste haiguste kaitse
-    Tasulise eriarstiabi kättesaadavus
-    Spordikulude hüvitamine

  • Praktilised nõuanded motivatsioonipaketi kokkupanemiseks

PARE liikmete Tööandja Ravikindlustuse teemalise jätkuklubi peamine eesmärk on anda ülevaade uutest võimalustest töötajate motiveerimisel ning anda praktilisi soovitusi hästi töötava motivatsioonipaketi kokkupanemiseks. Teemast annavad ülevaate Marsh Kindlustusmaakler AS ravikindlustuse spetsialist Britta Hunt ja Marsh Baltikumi müügijuht Vladimir Ossipov.

Toimumise aeg: 21. november 2018 (kolmapäev) kell 13.00-15.00
Toimumiskoht: Hotell Tartu konverentsikeskus (uus osa, 5. korrus, saal Harmoonia), Soola 3, Tartu
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 20. novembrini 2018
Osalemistasu: klubi on PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmetele 35 eur (sh km)
Lisainfo: Annika Sokk, annika.sokk@gmail.com (Tartu aktiivgrupi liige)