Klubid

Täiskasvanud Õppija Nädala loeng: "Vaade organisatsioonile humanistlikus psühholoogias".

Toimumise aeg: 23. October 2018 at 10.00
Kategooria: Tallinn

Täiskasvanud Õppija Nädalal on fookuses inimese õppimine ja enesetäiendamine kogu elu jooksul, kui isiksuse ja ühiskonna arengu põhiline eeldus toimetulekuks muutuvas maailmas.

19. -26. oktoobril 2018 tähistame traditsiooniliselt täiskasvanud õppija nädalat (TÕN) Tallinna Ülikooli Avatud akadeemia ja Eesti Personalijuhtide Ühing PARE poolt korraldatud partnernädalal, mil toimuvad loengud ettevõtete töötajatele ja teistele huvilistele. 

Loengud on osalejatele tasuta ja need toimuvad seekord nii Tallinna Ülikoolis, Tartu Ülikoolis kui ettevõtetes kohapeal.
Registreerimine toimub kuni 17. oktoober või kuni kohtade täitumiseni.

Täiskasvanud Õppija Nädala loeng: "Vaade organisatsioonile humanistlikus psühholoogias -  usaldus, organisatsioonipoolne toetus ja areng".
Koolitaja: Aleksander Pulver 

Humanistlik psühholoogia kirjeldab organisatsiooni kui keskkonda, milles on olulisel kohal kõrge soorituseedukuse kõrval ka rahulolu töö ja organisatsiooniga, usaldus kolleegide ja juhtide vastu ning organisatsioonipoolse toetuse tunnetamine. Millised on organisatsioonide omadused, kus suudetakse hoida inimeste kõrget tööalast motivatsiooni, orientatsiooni tulemuslikkusele, tegevuse mõtestatust ning pakkuda isiksuse arenguks vajalikke tingimusi?

Toimumise aeg: teisipäev, 23. oktoober 2018 kell 10.00-11.30 
Toimumiskoht: MYJAR kontor (Maakri 19/21 B maja 8. korrus, Tallinn)
Registreerimine: Eelregistreerimine Tallinna Ülikooli kodulehel SIIN kuni 17.10.2018
Osalemistasu: klubi on kõikidele tasuta!
Lisainfo: tanel@pare.ee