Klubid

Täiskasvanud Õppija Nädala loeng: "Karjäär 4.0"

Toimumise aeg: 19. October 2018 at 10.00
Kategooria: Tallinn

Täiskasvanud Õppija Nädalal on fookuses inimese õppimine ja enesetäiendamine kogu elu jooksul, kui isiksuse ja ühiskonna arengu põhiline eeldus toimetulekuks muutuvas maailmas.

19. -26. oktoobril 2018 tähistame traditsiooniliselt täiskasvanud õppija nädalat (TÕN) Tallinna Ülikooli Avatud akadeemia ja Eesti Personalijuhtide Ühing PARE poolt korraldatud partnernädalal, mil toimuvad loengud ettevõtete töötajatele ja teistele huvilistele. 

Loengud on osalejatele tasuta ja need toimuvad seekord nii Tallinna Ülikoolis, Tartu Ülikoolis kui ettevõtetes kohapeal.
Registreerimine toimub kuni 17. oktoober või kuni kohtade täitumiseni.

Täiskasvanud Õppija Nädal "Karjäär 4.0"
Koolitaja: Kadri-Liis Kusmin

Enam ei ole võimalik jätkusuutlikult tööjõudu koolitada pidades silmas üht kindlat ametikohta kindlate tööülesannetega. Inimesi tuleb varakult hakata ette valmistama terveks karjääriks, et nad oleksid suutelised arenema koos oma töökohaga ja ka uuteks ametikohtadeks. Selleks on aga vaja kõigi osapoolte teadlik koostöö, lisaks on võimalik olukorda edendada uudsete tehnoloogiatega. Loengus tuleb juttu selles, millist töökohta/tööjõudu tulevikus oodatakse ja millised võiksid olla koostöövormid ja -tehnoloogiad, et sinna jõuda.

Toimumise aeg: reede, 19. oktoober 2018 kell 10.00-11.30 
Toimumiskoht: SOL Baltics OÜ (Telliskivi 61b, Tallinn)
Registreerimine: Eelregistreerimine Tallinna Ülikooli kodulehel SIIN kuni 17.10.2018
Osalemistasu: klubi on kõikidele tasuta!
Lisainfo: tanel@pare.ee