Klubid

TALLINNA KLUBI: Motivatsiooniaudit

Toimumise aeg: 29. May 2018 at 14.00
Kategooria: Tallinn

29. mai PARE Tallinna motivatsiooniauditi teemalise klubi peamine eesmärk on anda personaliinimestele ülevaade tööjõuturust, selle väljakutsetest ja võimalustest töötajate motiveerimisel. Teemast annavad ülevaate Psience OÜ konsultant Liina Oks ja partner Anne-Mari Ernesaks, et jagada teiega praktilist mudelit, kuidas toetada arendusi organisatsioonis sees, et siduda ettevõtte ja töötaja huvid.

Miks osaleda?
1. Räägime majanduse mõjust tööjõuturule, tulevikutöödest ja nende mõjust ettevõtetele ja palkadele. Samuti mitmekesisest töötajaskonnast, paindlikkusest, eristumisest töösuhetes ning sooneutraalsusest.
2. Arutame, millised väljakutsed täna ettevõtete ees seisavad ja miks inimesed osades organisatsioonides püsivad ja teistes mitte.
3. Vaatame, kuidas läbi motivatsiooniauditi ettevõtte ja töötajate ootused tänases keskkonnas kokku viia ning kuidas anda meid ümbritsevas tööjõuturu kirjususes oma ettevõttele selge, sisemisele õiglusele tuginev loogika ja läbipaistvus. Nii hüvitame ja väärtustame nõudlike eesmärkide täitmist õiglaselt, ettevõtte strateegiast lähtuvalt ning erapooletult ja faktidel tugineva loogika alusel.

Toimumise aeg: Teisipäev, 29. mai 2018 kell 14.00-16.00.
Toimumiskoht:   PARE kontor (Paldiski mnt 29, Tallinn).
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 25.05.2018 või kuni kohti jätkub.
Osalemistasuklubi on PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmetele 35 eur
Lisainfo: tanel@pare.ee