Klubid

PÄRNU KLUBI: Töötajate ravikindlustus - uus vahend töötajate värbamisel ja hoidmisel

Toimumise aeg: 10. May 2018 at 14.00
Kategooria: Pärnu

Üheks suurimaks väljakutseks personalitöös on töötajate värbamine ning nende lojaalsuse tagamine. Konkurents oma eriala tundvate inimeste pärast on üha kasvav ja personalijuhid on sunnitud otsima uusi viise, kuidas koostada motivatsioonipakette, mis soovitud inimest ka päriselt kõnetaks ja töötajatele tajutavat lisaväärtust pakuks.

Seoses 1. jaanuaril 2018 rakendunud tulumaksuseaduse muudatusega soodustab riik erisoodustusmaksu kaotamise näol tööandjate panuse suurendamist töötajate tervise edendamisse. See hõlmab endas lisaks sporditoetusele ka esmakordselt Eesti ettevõtjatele tekkinud võimalust pakkuda enda töötajatele mujal maailmas laialt levinud töötajate ravikindlustust. Mida töötajate ravikindlustus endast täpsemalt kujutab ning kuidas on see abiks personalitöös, sellest antud klubis räägimegi. Teemad, mida puudutame on järgmised:

  • Ravikindlustuse kogemus ja olulisus naaberriikide näitel
  • Spordikulude hüvitamine
  • Hambaravi kulude kindlustamine
  • Kriitiliste haiguste kaitse
  • Tasulise eriarstiabi kättesaadavus

PARE töötajate ravikindlustuse teemalise klubi peamine eesmärk on anda personaliinimestele ülevaade uutest võimalustest töötajate motiveerimisel. Teemast annavad ülevaate Marsh Kindlustusmaakler AS Baltikumi müügijuht Vladimir Ossipov ning ravikindlustuse spetsialist Britta Hunt

Toimumise aeg: neljapäev, 10. mai 2018 kell 14.00-17.00
Toimumiskoht: Pärnu Vesi AS (Mõrra 29, Pärnu linn)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 09.05.2018 või kuni kohti jätkub.
Osalemistasu: Tasuta