Klubid

PARE hooaja lõpetamine

Toimumise aeg: 14. June 2018 at 15.00
Kategooria: Tallinn

Hea PAREkas!

Oled oodatud 14. juunil PARE hooaja lõpuüritusele „MIKS PISSIDA MERRE?!“
Lõpuüritus toimub uues kohas - Oru Hotell!Sel korral käsitleme kaasamislabori vormis kohati vastuolulist teemat - heaolu. Teema avamiseks oleme palunud teile esinema juhtimisekspert Alar Ojastu (www.alarojastu.com), kes kirjeldab ennast ennekõike kui uudishimulikku õppijat ja alles seejärel koolitajat ja inspiratsioonikõnelejat. Alar Ojastu on aastaid uurinud „heaolu" temaatikat erinevates tegevustes, mis on olulised ja kasulikud nii inimesele isiklikult kui ka tervele meeskonnale.

"Nii palju kui on inimese heaolu või õnnetunnet igas eluvaldkonnas uuritud ja tulemusteni jõutud näitavad nad kõik üheselt, et positiivne suhtumine ja tööalased õnnestumised on omavahel väga tihedalt seotud. See kehtib samuti ka meeskondade jaoks ettevõtetes. Ei ole ühte ilma teiseta. Meetodeid nii inimese enda kui ka ettevõtte jaoks on palju, tuleb olla lihtsalt julge, avatud ja teadlik."

Seega – valikud on Sinu.

Oled väga oodatud meie ühisele koosviibimisele, et võtta aeg maha, vaadata iseendasse ning lõpetada üheskoos PARE hooaeg. Tule naudi mõnusat seltskonda, jättes kõik muu nendeks tundideks selja taha, et uued mõtted ja ideed saaks anda Sulle uut hingamist kõiges mida teed.


Toimumise aeg: neljapäev, 14. juuni 2018 kell 15.00-18.00
Toimumiskoht: UUS KOHT Oru Hotell (Narva maantee 120, Tallinn)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 12.06.2018 või kuni kohti jätkub
Osalemistasu: kaasamislabor on PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmetele 35 eur (sh km)
Riietus: Vabaaeg/sportlik ja vastavalt ilmale
Lisainfo: kadri@pare.ee