Klubid

KAASAMISLABOR: Digioskused

Toimumise aeg: 30. October 2017 at 13.00
Kategooria: Tallinn

Tänapäeva ärimaailmas räägitakse üha enam digitaliseerimisest, aga mida see üldse tähendab? Millised töökohad tekivad ja kaovad seoses infotehnoloogia ülikiire arenguga? Oled Sa mõelnud, kuidas see Sinu tööd mõjutab? Millised on Sinu valdkonnas suurimad väljakutsed seoses digitaliseerimisega? Või milliseid digioskuseid Sa juba homme vajaksid, et teha oma tööd efektiivsemalt?

Kui oled samuti nendele küsimustele mõelnud, otsid neile endiselt vastuseid või kui oled juba oma lahendused leidnud, siis ootame Sind 30.oktoobril PARE kaasamislaborisse „Digioskused“ oma mõtteid jagama.

Sel korral on kaasamislabori teemat sissejuhatav külaline SEB Innovatsioonijuht Siim Lepisk. Oma töös osaleb Siim paljude protsesside tõhustamisel ja ümberdefineerimisel, juhib majasisest tehnoloogiaideede kiirendiprogrammi ning nõustab ettevõtjaid tootearenduse, turunduse ja investorvalmiduse teemadel.

Siim teeb lühikese ettekande lähituleviku trendidest infotehnoloogia ja ettevõtluse maailmas. Arutleb selle üle, kuidas me saaksime inimressurssi kõige efektiivsemalt juhtida ja rakendada. Kuidas toetatakse innovatsiooni ja uusi ideid muutuvas ärimaailmas.

Otsi Siim ka LinkedIn’ist üles: https://ee.linkedin.com/in/siimlepisk  

Kohtumiseni kaasamislaboris! 

Toimumisaeg: esmaspäev, 30.oktoober kell 13.00 – 16.00
Toimumiskoht: SEB Innovatsioonikeskus, mis asub SEB peakontori 4. korrusel (Tornimäe 2, Tallinn)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 25.oktoobrini 2017
Osalustasu: labor on PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmetele 35 eur (sh km)