Klubid

JÄRVAMAA KLUBI: Meeskonnatöö ja motivatsiooni treeningud

Toimumise aeg: 05. October 2017 at 13.00
Kategooria: Järvamaa

Tere tulemast meeskonnatöö lahenduste tutvustusele!

Kuigi väljas on veel mõnusalt suvine, ei ole aastalõpupeod ja meeskonnaüritused enam kaugel! Catalyst Baltic’ul on hea meel koos PAREga tutvustada teile valikut meie meeskonnatöömänge, mis tulevaid üritusi põneva sisuga täiendavad.

Catalyst Baltic’u meetodivalik põhineb meeskondade arengu, motivatsiooni ja tulemuslikkuse põhimõtetel, mis tagavad tõeliselt sisukad ja põnevad meetodid. 

Meie kogenud moderaatorite ja abiliste meeskond laseb osalejatel mänguliselt kogeda erinevaid emotsioone lahendades olukordi ning jõudes vingete tulemusteni. Iga pikema meetodi järel arutame osalejatega läbi, mis ja miks mängu käigus juhtus ja kuidas see igapäevatööga seostub. 

Põneval PARE Paide üritusel tutvume valikuga meie mängudest: Mehhiko raudtee (uus), Suurel Pildil, Ahelreaktsioon, Kihutamisvajadus, Sünergiline meeskond ja Uus Sõnum. Kuigi iga mäng kestab tavaliselt kauem, teeme seekord läbi lühiversioonid, või tutvume tulemustega. Nii tekib arusaamine erinevate meetodite loogikast ja sobivusest teie meeskonnale.

Klubis esineb Tiina-Katrina Kaber (Catalyst Baltic).

Peatse kohtumiseni Paides!

Toimumise aeg: neljapäev, 05. oktoober 2017 kell 13.00-17.00
Toimumiskoht: Järva maavalitsus  (Rüütli 25, Paide)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 04. oktoobrini 2017 või kuni kohti jätkub
Osalemistasu: PARE liikmetele on klubi tasuta, mitte-liikmetele 35 eurot (sh km)
Lisainfo: Vivika Barnabas (Järvamaa piirkonnajuht), 5695 6678, vivika.barnabas@eesti.ee