Klubid

TARTU KLUBI: Peresõbralik tööandja - miks ja kuidas?

Toimumise aeg: 29. September 2017 at 13.00
Kategooria: Tartu

Peresõbraliku tööandja märgise taotlemise programmi pilootettevõttena on Ragn-Sellsil hea võimalus jagada oma muljeid kasudest, mida juba selles programmis osaledes oleme juba kogenud ning mida võiksime soovitada tööandjaile, et oma töötajate pühendumist hoida ja tööõnne  suurendada. Peresõbralikkus tähendab esmajoones töötajasõbralikkust, sest kui töötaja tunneb ennast tööl hästi, on tal ka koduste toetus tööandja suhtes. Peresõbralikkuse programmi raames kavandatakse ja viiakse ellu kuni 10 valdkonda kuuluvaid meetmeid. Valdkondadeks siis alates värbamisest kuni töökohalt lahkumiseni, s.h tunnustamine, suhtlemiskliima ja kultuur, terviseedendamine, tööpakkumiste tegemine, motivatsioon jpm.

Üha enam on oluline töötajatele tööandja poolne paindlik ja inimlik  suhtumine nii tööaega, töö sisusse,  töötajasse ja tema lähedastesse. Töötaja tahab oma töökohta ise disainida ja teha tööd, mis talle meeldib ja mille mõte talle midagi tähendab ja mille käigus ta ise pidevalt areneb.

  • Kuidas seda ühes üsna keerulises teenindus ja tootmisettevõttes aga praktiliselt teha, ehk millised need meetmed on?
  • Mida see Peresõbraliku ettevõtte programm tähendab ja mida see tööandjale annab?  

Klubi "rosinaks" on aga enamikule tööväline väike isikliku silmaringi laiendamise näpunäide spetsialistilt – kuidas ja mida sorteerida, et saada vastus küsimusele  - millal saab jäätmetest materjal – ehk vana asemel hoopiski uus. Esineja täpsustamisel.

Klubi viib läbi Ragn-Sellsi personalijuht Kaire Parve.

Ragn-Sells on tunnustatud Sotsiaalministeeriumi poolt  Peresõbraliku tööandja algmärgisega.

 

  • Toimumisaeg: 29. september 13.00-16:00
  • Toimusmiskoht: Mainori Kõrgkool (Pepleri 6, auditoorium 22, II korrusel)
  • Osalustasu: Tasuta
  • Info: Signe Anton (Tartu piirkonnajuht), 5250587, signe.anton@gmail.com