Klubid

MÕTTEHOMMIK

Toimumise aeg: 06. April 2017 at 09.00
Toimumise koht: Tartu Ülikooli Tallinna esindus (Teatri väljak 3, Tallinn, 3. korrus)
Kategooria: Tallinn

Töö muutub, maailm muutub, inimesed muutuvad ... Peadpööritavate muudatuste keerises on inimeste õppimisvõime ja arenemisvalmidus kriitilise tähtsusega. Personalitöö tegija seisab hea selle eest, et igas organisatsioonis töötaksid õigel ajal, õiged inimesed, õigete oskuste ja hoiakutega. Kes seisab aga hea personalitöö tegija arendamise eest?

PARE tuleb rõõmuga appi ja meeleldi pakuks vaid neid koolitusi, mis päriselt aitavad Sul oma tööd paremini teha. Selleks vajame aga Sinu kaasamõtlemist. Tule mõttehommikule ja arutame koos, kus „king pitsitab“ ja kuidas PARE saab Sulle kasulik olla! Arutelusid viib läbi Lia Ratnik (DreamLeader).

Mõttehommik aitab Sul lahti mõtestada arendusvajaduse, püstitada innustav arenguülesanne järgmiseks hooajaks, laiendada erialast suhtevõrgustikku jne. Ole kohal, sest areng on oluline komponent iga inimese heaolus!

Boonusena loosime kõikide mõttehommikul osalejate vahel välja PARE kinkekaardi summas 200 eurot (sh km), mida saab lunastada PARE 2017/2018 hooaja jooksul. 

Toimumise aeg: 6. aprill 2017 kell 9:00-11:00
Toimumiskoht: Tartu Ülikooli Tallinna esindus (Teatri väljak 3, Tallinn, 3. korrus)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel
Osalemistasu: kõikidele personalitöö tegijatele TASUTA
Lisainfo: mariliis@pare.ee