Klubid

TARTU KLUBI: Töövaidluskomisjoni enamlevinumad kaasused

Toimumise aeg: 26. April 2017 at 13.00
Kategooria: Tartu

26. aprilli PARE Tartu klubis jagab oma kogemust ja nõuandeid töövaidluskomisjoni enamlevinumatest kaasustest Tööinspektsiooni peadirektori asetäitja (töösuhete järelevalve ja õiguse alal) Meeli Miidla-Vanatalu.

Lisaks enim levinud kaasustele vaatleb Meeli Miidla-Vanatalu, kuidas töösuhted on viimase 5-10 aasta jooksul muutunud ning mis meid ees ootab. Mida toovad kaasa uued töötamise viisid ja vormid ning mille peale võiksid tööandjad ennetavalt mõelda. Vaatame, millistest sektorites esineb kõige rohkem töövaidlusi; toome välja avaliku sektori väljakutsed; petturite skeemid ja kuidas ennast tööandjana kaitsta; räägime Eestis esinevatest diskrimineerimisjuhtumitest ning millistele töökeskkonna aspektidele tuleks tähelepanu pöörata kontoritöö puhul.

Tööinspektsiooni töömaht on märkimisväärne – 2016 aasta jooksul oli üle Eesti 56 000 nõustamisalast kontakti ja ainuüksi Harjumaal 2600 töövaidlust. Klubis räägitu on kindlasti oluline info, millest kõigil on midagi õppida ja oma töökeskkond värske pilguga üle vaadata. Ootame kõiki klubis osalejaid aktiivselt kaasa mõtlema ja oma mõtteid ning küsimusi meiega jagama.

Toimumise aeg: kolmapäev, 26. aprill 2017 kell 13.00-16.00 
Toimumiskoht: Tartu Ülikool, senati saal (aula kõrval - Ülikooli 18, Tartu)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 25.04.2017 või kuni kohti jätkub
Osalemistasu: klubi on PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmetele 20 eur+ km
Lisainfo: kadri@pare.ee tel 611 6411