Klubid

TALLINNA KLUBI: Mindfulness

Toimumise aeg: 21. March 2017 at 14.00
Kategooria: Tallinn

Aeg kaob kiirelt käest ning ümberringi on palju müra, töötamise tempo on üha kiirem… Kuidas kõige selle juures aeg seisma panna ning ennast välja lülitada ja keskenduda iseendale?

21. märtsi PARE Tallinna klubis räägime seekord Mindfulness-i teemal: mis Mindfulness üldse on, kuidas seda praktiseerida, mis on kasu inimesele/ettevõttele jne. Klubis jagavad oma kogemusi inimesed, kes on Mindfulness-i programmi pakkunud oma töötajatele ning seda ka ise praktiseerinud.

 Klubis esinevad:

1. Kärt Lust-Paal

Kärt Lust-Paal (Tartu Ülikool, psühholoogia, M.A.) on Noviti nõustamis- ja koolituskeskuse asutaja, kliiniline psühholoog ja mindfulness koolitaja.  Kärt asutas Noviti keskuse ligi kolm aastat tagasi eesmärgiga  pakkuda tõenduspõhiseid teenuseid moodsas ja innovaatilises keskkonnas ning sooviga tuua ettevõteteni koolitusi, mis toetavad töötajate heaolu ning tõstavad sooritusvõimet. Kärdi tee mindfulness´ini on kulgenud läbi soovi pakkuda oma klientidele kõige uuemaid ning efektiivsemaid meetodeid tulemaks toime tänapäevase kiire elutempo, kõrgendatud nõudmiste ning kaasuvate probleemidega. Koolitaja on läbinud Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsiooni kognitiiv-käitumisteraapia kaheaastase väljaõppe ning seejärel täiendanud end süvitsi mindfulness´i valdkonnas Oxfordi Ülikoolis. Enesetäiendusest ning erialasest huvist on välja kasvanud koolitaja isiklik mindfulness praktika, mis toetab nii koolitajat ennast kui ka paljude tema klientide töötajate igapäevaseid

2. Kadri Mägi (Roche juht)

Kadri on õppinud arstiks ja eelmisel sajandil ka töötas nii üld- kui kiirabiarstina. Olude sunnil suundus tööle ravimisektorisse ja talle meeldib see valdkond väga. Uusi ravimivõimalusi on Kadri aidanud Eestisse tuua nii ravimiesitlejana kui ka tegevjuhina. Viimased 11 aastat ongi tegelenud peamiselt üldjuhtimisega Roche Eesti OÜs.

Töö kõrvalt on ta omandanud ärijuhtimise magistrikraadi ja õppinud ka suhtlemistreeneriks, olnud kaaskoolitaja Self II väljaõpetes nii juhidele kui ka spetsialistidele. Lisaks omandas LondonisAcademy of Executive Coaching  Coach Practitionar kvalifikatsiooni. Hetkel õpib Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis tervisedendust ning tema lõptutöö teemaks saab olema "Teadveloleku rakendamine väikeettevõttes"

3. Liina Hindremäe (SEB Pank, personali ja koolitusdivisjoni koolitusspetsialist)

Liina alustas panganduses 2005. aastal tellerina (toonases Hansapangas). SEB-s on ta erinevatel ametikohtadel töötanud alates 2007. aastast ja alates 2012. aastast koolitusspetsialistina. Tema vastutusvaldkondadeks on kogu SEB koolituste planeerimine, ettevalmistuse ja läbiviimise koordineerimine. Ühtlasi tegeleb ta sisekoolitajate arenguprogrammi väljatöötamise ja e-koolituste loomise ning selle süsteemi haldamisega. Hetkel on suurimateks väljakutseteks baltiülese arenguprojekti toetamine ja juhendamispõhimõtete uuendamine kontorivõrgus.

4. Marika Männilaan (SEB kontaktikeskuse osakonnajuhataja)

Toimumise aeg: teisipäev, 21. märts 2017 kell 14.00-17.00 
Toimumiskoht: Manpower OÜ (Estonia pst 1/3, Tallinn)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 20.03.2017 või kuni kohti jätkub
Osalemistasu: klubi on PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmetele 20 eur+ km
Lisainfo: kadri@pare.ee tel 611 6411