Klubid

TALLINNA KLUBI: Keelekohvik

Toimumise aeg: 15. February 2017 at 13.00
Kategooria: Tallinn

2016. aasta sügisel käivitas MISA (Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed) eesti keele iseseisva õppe nõustamise piloteerimise, et tõhustada eesti keele õppealast nõustamist. Eesti keele iseseisvaks õppimiseks mõeldud  nõustamist pakub MISA elanikele peamiselt keelekohvikutes. Keelekohvikute eesmärk on julgustada inimesi eesti keeles suhtlema. 

Kohvikutes on loodud eestikeelne suhtluskeskkond, mis soodustab eesti keele praktikat. Lisaks tutvustatakse kohalkäijatele võimalusi iseseisvalt eesti keele õppimiseks, tõstetakse õppija eneseusku ja julgustatakse ületama õppimisega kaasnevaid barjääre. 

MISA nõustamis- ja infoteenuse võimalusi tööandjatele ning keelekohvikute metoodikat, kuidas julgustada rände taustaga inimesi eesti keeles rääkimist ning tõsta keeleõppe motivatsiooni, tutvustatakse lähiajal nii Tallinna kui ka Virumaa klubis. Lisaks nõustamis- ja infoteenuse esitlusele, avastame keelekohvikute metoodikat ning proovime üheskoos läbi viia ühe näidis kohviku.

MISA nõustamis- ja infoteenuse ning keelekohvikute kohta saab lisateavet http://www.meis.ee/noustamine või võttes ühendust vanemnõustaja Kätlin Kõverik’uga telefonil 6599 032 või kirjutades e-posti aadressil katlin.koverik@meis.ee

Ootame Teid tutvuma MISA nõustajatega ning keelekohviku formaadiga!

Toimumise aeg: kolmapäev, 15. veebruar 2017 kell 13.00-16.00
Toimumiskoht: Manpower (Estonia puiestee 1, Tallinn)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 14.02.2017 või kuni kohti jätkub
Osalemistasu: klubi on TASUTA
Lisainfo: kadri@pare.ee tel 611 6411