Klubid

VIRUMAA KLUBI: Coachingu tööriistad igapäevases juhtimises

Toimumise aeg: 03. November 2016 at 12.30
Kategooria: Virumaa

Coachi oskustega juht on TULEVIKUJUHT.  

Coachi oskustega juht on huvitatud oma inimeste arengust. Ta oskab esitada neile väljakutseid, ta ei sekku nende tööülesannetesse. Ta kasutab küsimusi, mis aitavad inimestel ise lahendusteni jõuda. See toob kaasa initsiatiivi ja aitab töötajatel jõuda sisemise motivatsioonini. Säravate liidrite mõju mäletavad inimesed pikalt – see on aidanud neil oma potentsiaali avastada ja seda parimal viisil rakendada.

 “Coachingu” lähenemine ei tule nö emapiimaga, see on väljakutse! Coaching annab töövahendid, et juhina kasvada. Vaatame seda kõike tagasiside näite põhjal.

KOOLITAJA: RUTI EINPALU on juhtide coach ja juhtimiskoolitaja, kes on läbi viinud erinevaid juhtide koolitusi, mis on suunatud tulemuslikumale inimeste ja muutuste juhtimisele. Ruti on sertifitseeritud 'Professional Coach' (Erickson College International). Antud väljaõpe omab rahvusvahelist ICF-i akrediteeringut. Samuti on Ruti õppinud coachingut Academy of Executive Coaching’us. Rutil on tippjuhi kogemus jaepanganduse direktorina Hansapangas, Draamateatri direktorina ja Rahvusvahelise Arvo Pärdi Keskuse rajajana. Ruti on käivitanud Perekeskuse Sina ja Mina ning on Arvamusfestivali üks algatajaid. Loe Ruti kohta lähemalt siin

Toimumise aeg: neljapäev, 03. november 2016 kell 12.30-15.30
Toimumiskoht: Elektrilevi seminariruum (Fr. R. Kreutzwaldi 26 Rakvere - peauksest sisenedes jääb saal paremale poole). Täpsemalt asukohast SIIT.
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 02.11.2016 või kuni kohti jätkub
Osalemistasu: klubi on PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmetele 20 eur+ km
Lisainfo: kadri@pare.ee tel 611 6411