Klubid

TALLINNA KLUBI: Hooaja lõpuklubi

Toimumise aeg: 01. June 2016 at 15.00
Kategooria: Tallinn

Oled oodatud 01.06 kell 15.00 PARE klubide hooaja lõpuüritusele, mis toimub põnevas ettevõttes - Creative Union´is. Creative Union on sarnase mõttemaailmaga loovettevõtete ühendus, kuhu täna kuulub 10 ettevõtet ja 100 töötajat. Klubi raames tutvume Creative Unioni põhiväärtuste ja toimimisloogikaga ning kuuleme loovettevõttele iseloomulikust tööst inimestega. Lisaks pakume võimalust kogeda Eestis uut ja inspireerivat meetodit.

Points of You™ on üle maailma tuntud koolitus- ja arendusettevõte, kes on välja töötanud meetodi, mis inspireerib inimesi otsima ja leidma uusi vaatenurki. Meetod põhineb coachingu töövõtetel ning fototeraapial. Töövahendiks on erinevad komplektid väga meeleolukate kaartide, sõnade ja lugudega.

Points of You™ meetodi aluseks on uskumus, et kõigele on maailmas lõpmatu arv vaatenurki. Kui me ei saa millestki aru või ei ole millegagi nõus, siis see ei pea tingimata olema vale. Võib-olla me lihtsalt ei näe kogu pilti? Kui tahame edasi liikuda, on selle eelduseks kõigepealt uurida olukorra või situatsiooni teisi vaatenurki. 

Klubi viivad läbi Liina Kolk (koolitaja Raamist Väljas OÜ) ja Kaidi Kask (Jysk Linnen'n Furniture OÜ Eesti piirkonnajuht).

Klubi ajakava:
15.00 – 16.00 ringkäik ning Creative Unioni tutvustus (sh Creative Unioni inimestega seotud teemade erisused; millised on peamised väljakutsed ning kuidas neid lahendatud on), Annika Räim
16.00 – 17.30 meetodi „Points of You“ tutvustus ja praktika, Liina Kolk ja Kaidi Kask

Toimumise aeg: 01. juuni 2016 (kolmapäev) kell 15:00-17:30
Toimumiskoht: Creative Union (Navigatori büroohoones, Laeva 2, IV korrusel, A-sissepääs)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 31. maini 2016 või kuni kohti jätkub.
Osalemistasu: PARE liikmetele on klubi tasuta, mitte-liikmetele 20 eurot+km
Lisainfo: kadri@pare.ee tel 611 6411