Klubid

TALLINNA KLUBI: Job Crafting

Toimumise aeg: 17. February 2016 at 14.00
Kategooria: Tallinn

Job crafting ehk töö kohandamise töötuba  on praktiline töötuba-koolitus Karjääripõld OÜ nõustajatelt sellest, kuidas kohandada ise oma töö endale veelgi sobivamaks, arendavamaks, tähendusrikkamaks, motiveerivamaks ja rahuldustpakkuvamaks ning seeläbi kogeda vähem stressi ja tüdimust, rohkem töörõõmu ja tööalast enesekindlust.

Töö kohandamine (job crafting) on töö rikastamise ja kujundamise meetod. See baseerub teaduslikel uuringutel, on kiirelt ja lihtsalt teostatav, uudne ja huvitav, populaarsust kogunud Ameerikas ning kohandatud eestlastele. Protsessi juhib töötaja ise, et muuta oma tööülesannete ja suhete piire, ulatust ning mõju nii tegelikult kui ka tunnetuslikult. See on oma töö analüüs, pilt sellest, kuidas inimene ise oma tööd mõistab. Läbiviidav mõttetöö  aitab kohandada tööülesandeid enda isiksusega sobivamaks ning rohkem tunnetada oma töö tähtsust ja tähendust. Metoodikat  saab  kasutada arenguvestlustel, koolitusvajaduse analüüsil, karjääri juhtimisel või tööstressi kuhjudes oma töö juhtimisel abiks võtta.

Koolitusel osalenud on välja toonud, et läbi töö kohandamise protsessi on oma tööd võimalik tunnetada hulka positiivsemana ning läbitehtav iseenda ja oma töö analüüs annab vastuseid küsimustele „miks ma tunnen nii nagu tunnen“ ning see omakorda aitab viia rõõmsa taipamiseni, mida muuta nii iseendas, oma töös kui oma elus laiemalt. Ettevõtete juhid on avastanud job crafting metoodikas  abimehe, kuidas jõuda inimeste mõtete ja tunneteni kui sisemise motivatsiooni mõjutajateni.

Töötuba juhivad karjäärinõustaja Marju Põld ja psühholoog Gähtlin Leppänen

Toimumise aeg: kolmapäev, 17. veebruar 2016 kell 14.00-17.00
Toimumiskoht: Viru Hotelli Konverentsikeskus, II korrus, ruum Forte (Viru väljak 4, Tallinn)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 16.02.2016 või kuni kohti jätkub
Osalemistasu: klubi on PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmetele 20 eur+ km
Lisainfo: kadri@pare.ee tel 611 6411