Klubid

PARE klubi: Tegevuslik sotsiomeetria

Toimumise aeg: 05. March 2009 at 16.00
Kategooria: Tartu

Eesti Personalitöö Arendamise Ühing PARE ning koolitus- ja arendusfirma SELF II käivitavad Selfi Erakoolis 2009. aastal uue praktilise arendusjuhtimise alase väljaõppekursuse - arendusjuhtimise metoodikad. Seoses sellega on heameel kutsuda Sind koolitusprogrammi tutvustavale klubiüritusele, mille raames toimub väike näidiskoolitus sotsiomeetria teemal

SISU:

Sotsiomeetria on viis suhteid mõõta ning nähtavaks teha see, mis inimeste vahel toimub. Sotsiomeetria toimub igal hetkel. Küsimus on vaid selles, kas me märkame seda ning oskame seda arvestada enda tegevuste planeerimisel ja elluviimisel. Parimal juhul oskame sotsiomeetirilisi suhteid meeskonnas või organisatsioonis mõjutada. Sotsiomeetria põhineb nii valikutel (nt kes keda kõige kauem tunneb, kes kelle kõrval tahab istuda, jne) kui ka sarnasustel ja erinevustel (nt vanus, harjumused, seisukohad). Sotsiomeetriat kujundavad eelkõige inimestevahelised kontaktid, mida on aga keeruline kuidagi mõõta ja veel keerulisem kellelgi kolmandal või neljandal mõjutada. Ometigi on kõigil mingi meeskonna või organisatsiooni liikmetel võimalik selle koosluse kõiki suhteid mõjutada.

Klubiürituse viivad läbi: 
Psühhodraama, sotsiomeetria ning grupi psühhoteraapia rahvusvahelise TEP (/Teacher, Educator, Practitioner/) sertifikaadi omanik Vahur Murutar. 

Psühhodraama grupijuhi (/Leader of Psychodrama/) sertifikaadi omanik Endel Hango.

AEG JA KOHT:

Klubiüritus toimub 5. märts 2009 algusega 16.00 Nordic Hotel Forumis Vega saalis. Orienteeruv lõpuaeg 18.00

REGISTREERUMINE: 

Osalemine toimub eelregistreerimise alusel 4. märtsini 2009 või kuni kohti jagub.

Klubiüritus on mõeldud PARE liikmetele ning toimub tasuta!

Lisainfo: Katrina Laurson Katrina@pare.ee 611 6411