Klubid

TALLINNA KLUBI: Väljakutsed rahvusvahelises meeskonnas töötamisel

Toimumise aeg: 21. April 2015 at 14.00
Kategooria: Tallinn

Eesti majanduse konkurentsivõimelisemaks muutmisel on oluline rahvusvahelise tööjõu laiem kasutamine. Seda tingib ühelt poolt tööjõu vähesus, aga teisalt on vajalik ettevõtete rahvusvahelise kogemuse suurendamine. Milliseid väljakutseid tajuvad rahvusvahelise meeskonna loomisel ja sellises meeskonnas töötamisel personalitöötajad? Kuidas toetatakse Eestisse saabujate kohanemist ning milliseid väljakutseid pakub rahvusvahelise meeskonna juhtimine?

Kohtumine ja kogemuste jagamine toimub Tallinna Euroopa Koolis (TEK), mis on teist õppeaastat tegutsev uus rahvusvaheline kool Eestis.  Kogemusi jagavad kooli direktor Olavi Otepalu, õppejuht Paul Senosi ja personalispetsialist Aule Kink.

TEKi vägagi rahvusvahelises meeskonnas töötab 49 inimest. TEK on küll erakool, aga loodud riigi poolt. Haridus- ja Teadusministeerium on olnud kooli loomise taga ning peamine eesmärk on Eesti muutmine rahvusvaheliselt konkurentsivõimelisemaks. Rahvusvahelise kooli olemasolu peaks looma olukorra, et ettevõtted Eestis saaksid värvata välismaalt endale tööjõudu, et Eestis oleks olemas üldhariduskool, kuhu oma lapsi õppima panna ja see peaks olema lapsevanematele ka majanduslikult jõukohane.

Toimumise aeg: teisipäev, 21. aprill 2015 kell 14.00-17.00
Toimumiskoht: Tallinn, Keevise 2, Tallinna Euroopa Kool
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 20. aprillini 2015 või kuni kohti jätkub
Osalemistasu: PARE liikmetele on klubi tasuta, mitte-liikmetele 20 eurot+k
Lisainfo: meeli@pare.ee tel 611 6411