Klubid

TALLINNA KLUBI: Personalitöö kutsestandarditest- ja eksamist

Toimumise aeg: 15. January 2015 at 14.00
Toimumise koht: Tallinn
Kategooria: Tallinn

5. detsembril kinnitas Äriteeninduse ja muu Äritegevuse Kutsenõukogu hetlel kehtivad kutsestandardid - personalispetsialist, 5 tase ning personalijuhi tasemed 6, 7 ja 8. 


PARE Tallinna avaklubis 15. jaanuaril jagab personalitöö kutsestandardite välja töötamisega tegelenud Kutsekomisjoni liige Jane Etverk infot äsja kinnitatud standarditest ja 18-19. veebruaril eesootavast kutseeksamist.


Klubi alguses saab üldisema ülevaate personalitöö kutsestandarditest, nende väljatöötamise taustast ning uute ja eelnevalt kinnitatud kutsestandardite erinevustest.

Edasi liigume juba konkreetsemalt eksamiga seotud infoni, vastatud saavad mitmed eksami korraldusliku poolega seotud küsimused. Räägime kutsestunnistuse saamise eeltingimustest, taastaotlemisest  ja paljust muust huvitavast.

Lisaks saab klubis grupitöö käigus aimu, millised on küsimused ja kaasused, mis eksamil ees võivad oodata. Kindlasti avaneb igal klubilisel ka võimalus küsida just nende teemade kohta, mis endale kõige põnevamad tunduvad!

Oodatud on nii veebruaris eksamile tulijad kui need, kel lihtsalt soov personalitöö kutsesüsteemist natuke rohkem teada saada!

Klubis osalemine on kõigile tasuta!

Toimumise aeg: neljapäev, 15. jaanuar 2015 kell 14.00-17.00
Toimumiskoht: Tallinn, Tartu mnt 43/ Fr. R. Kreutzwaldi 24, Alter Stuudio
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 13. jaanuarini 2015 või kuni kohti jätkub.
Osalemistasu: klubi on kõigile osalejatele  tasuta
Lisainfo: meeli@pare.ee tel 611 6411