Klubid

Oled oodatud PARE jõulusele pärastlõunale 16.12.2014 kell 15.00

Toimumise aeg: 16. December 2014 at 15.00
Kategooria: Tallinn

Hea PARE liige!

Oled oodatud PARE jõulusele pärastlõunale 16. detsembril restoranis Nipernaadi kell 15.00-19.00.
Restoran Nipernaadi asub Kreuzwaldi hotellis aadressil Endla 23, Tallinnas.

Seekord räägime lugusid, kuulame lugusid ning kingime lugusid.

Meil polegi kiirete tööde kõrvalt olnud piisavalt aega üksteisele pühanduda ja mõnusateks vestlusteks aega võtta. Võtame selle aja nüüd, enne jõule, räägime ja kuulame üksteise lugusid.

Kuulame professionaalse jutuvestja Piret Kuke jutte ning laseme oma mõtetel ning kujutlustel rännata lugude maailmas.

Teeme valmis ka ühe oma loo ja toreda hea teo. Selleks ole palun hea ja võta kaasa paar head raamatut, mille sisu on Sind puudutanud ja aidanud, et need raamatud koos PAREga kinkida neile, kes seisavad meie riigi eest ning on kodust kaugemal. Tore, kui raamatud oleks suunatud enesearendamise või juhtimise teemadele. Raamatute omanikuks saavad Kaitseväe ajateenijad, kes ei pruugi jõule või uut aastat kodus veeta, kuid saavad seda teha teie kingitud raamatu seltsis. 

Jõulusel koosviibimisel, lugude rääkimise ja kuulmise vahel, kirjutad kaasatoodud raamatusse oma pühenduse ja soovid raamatu saajale. Olemas on vajalikud tarvikud, et raamat uut omanikku jõulumeeleoluliselt pakituna rõõmustama saaks.

Toredate lugude kõrvale pakume head-paremat suhu pistmiseks ning peale rüüpamiseks.

Ühiskondliku transpordiga tulla on väga lihtne: Koidu peatuses peatuvad trollid 3 ja 6 ning bussid 16, 17, 17A, 23, 24 ja 24A.
Autoga tulijal on kõige mugavam auto Kristiine Keskuse parklasse jätta ning sealt jalutada või ühiskondliku transpordiga 1 peatuse jagu linnapoole sõita.

Ole palun nii hea ja anna hiljemal 11. detsembriks oma tulemisest märku ennast jõulusele pärastlõunale registreerides.

Tervitades
Sinu PARE