Klubid

TALLINNA klubi. Värbamisvõimalused sotsiaalvõrgustike maailmas.

Toimumise aeg: 19. November 2014 at 13.30
Kategooria: Tallinn

19. november TALLINNA klubi. Värbamisvõimalused sotsiaalvõrgustike maailmas.

Värbamisprotsessi käigus on potentsiaalsete kandidaatide huvi äratamine üha keerulisem. Järjest enam tulevad mängu erinevad teenusepakkujad ja ka majasisesed värbajad on oskuste olemasolu korral saanud interneti abil ligipääsu suuremale hulgale kandidaatidele kui kunagi varem. 
Tutvume seekordses klubis lahendustega, mis aitavad internetivõimalused enda ettevõtte värbamistegevuse hüvanguks tööle panna. Räägime sissejuhatuseks paari sõnaga e-värbamise kujunemisest ja maailmatrendidest ning saame Saku Õlletehase  praktilise näite abil teada, kuidas õnnestub Eestis LinkedIni abil värbamine IT-sektorist väljaspool. Eestis kasutatud e-värbamise lahendustest räägib lähemalt valdkonnale spetsialiseerunud agentuur Pingpong Marketing.

Oma mõtteid ja kogemusi jagavad Pingpong Marketingi partner Oliver Raal, Saku Õlletehase personalispetsialist Inge Lusti ja Tripodi värbamiskonsultant Kadi Niggulis.

Soovijatel on enne klubi algust võimalik ekskursiooni käigus tutvuda Saku Õlletehasega.

Autot saab parkida Saku Õlletehase külalistele mõeldud parkimiskohtadel tehase kõrval asuvas parklas. Bussiga nr 206 pääseb samuti mugavalt kohale (graafiku leiab http://soiduplaan.tallinn.ee/#harju/commercialbus/206/a-b).

Toimumise aeg: kolmapäev, 19. november 2014 kell 13:30-16:30 (13.30-14.30 ekskursioon, 14.30-16.30 klubi)

Toimumiskoht: Saku Pruulikoda, Tallinna mnt 2, Saku alevik (http://www.pruulikoda.ee/main.php/1/35)

Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 17. novembrini 2014 või kuni kohti jätkub

Osalemistasu: PARE liikmetele on klubi tasuta, mitte-liikmetele 20 eurot+km

Lisainfo: info@pare.ee tel 611 6411