Klubid

TALLINNA klubi: Tööandja ohutuskultuur

Toimumise aeg: 18. February 2014 at 14.00
Toimumise koht: Tallinn
Kategooria: Tallinn

TALLINNA klubi: Tööandja ohutuskultuur 18.veebruaril!

Kuidas töötajaid tulemusliku dialoogi abil tööohutusest hoolima panna? Üle 80% tööõnnetustest on seotud inimeste käitumisega. See faktor on aga sageli alahinnatud ning tulemuste parandamine ses osas eeldab teistmoodi lähenemist.  Edukamad on ohutuse vallas organisatsioonid, kes süstemaatiliselt võimaldavad dialoogi sel teemal ja loovad ohutuskultuuri, kus iga töötaja vastutab. Kuidas sellist kultuuri luua? Mis paneb töötajad vastutust võtma iseenda ja teineteise turvalisuse eest? Klubis tutvustatakse dialoogikaarti koos harjutustega ning rakendamisnäiteid Eesti organisatsioonidest.

Klubis tutvustame tööohutuse dialoogikaarti - lauamängu formaadis metoodikat ohutuskultuuri arendamiseks ja töötajate teadlikkuse tõstmiseks. Proovime koha peal läbi mõned dialoogikaardi harjutused ja arutame, kuidas tulemuslikku dialoogi töötajatega käivitada. Vaata näidisvideot dialoogikaardi kohta siin: http://www.youtube.com/watch?v=pwleTHrer7Y

Oma kogemust jagab JELD-WEN Eesti AS personalijuht Reet Treial. Klubi viib läbi Ekke Sööt, Implement Inscape tegevjuht/juhatuse liige, konsultant, kes on teostanud kultuuriarendamise (sh tööohutuse) alaseid konslutatsiooniprojekte paarikümnes organisatsioonis.

Toimumise aeg: teisipäev, 18. veebruar 2014 kell 14:00-17:00
Toimumiskoht: Ericsson Eesti Tallinna Tehase hoones aadressil Peterburi tee 66 (NB! mitte peahoones), jälgi viitasid
Registreerimine: Eelregistreerimine kuni 17. veebruar 2014 või kuni kohti jätkub
Osalemistasu: PARE liikmetele on klubi tasuta, mitte-liikmetele 20 eurot+km
Lisainfo: Mirjam Mäesalu, mirjam@pare.ee, tel 611 6411