Klubid

PARE Klubi: Kogemusklubi DiSC-i kasutamisest.

Toimumise aeg: 14. November 2013 at 16.00
Kategooria: Tartu
DiSC test on käitumist hindav test, mida saab väga hästi kasutada töötajate eneseteadlikkuse tõstmisel, erinevate inimeste käitumise mõistmisel, töötajate arenguplaanide koostamisel, värbamisel ning juhtimisel.

 
Keskkonnainvesteeringute Keskus viis läbi kogu ettevõtte töötajate1-päevase DiSC-i koolituse (95 inimest), millele eelnes kõikide osalejate testimine. Koolituse järgselt oli kõigil võimalus 1 kohtumiseks Sirje Tammistega. Kohtumistel keskenduti isikliku testi analüüsile, et teadvustada enda arengupotentsiaali ja mõelda läbi esimesed arengusammud. Ettevõtte juhtkonnale toimus veel lisaks 1 koolituspäev - kuidas DiSC-ist saadud teadmisi juhtimises kasutada.

Klubis esineb Keskkonnainvesteeringute Keskuse juhatuse esimees Veiko Kaufmann, endine personalijuht Annika Olviste-Jegorova ning DiSC konsultant ja coach Sirje Tammiste. Klubis tutvustab Sirje Tammiste lühidalt DiSC testi ja selle kasutamisvõimalusi töötajate arendamisel, Keskkonnainvesteeringute Keskuse juhid räägivad koolitusprogrammi eesmärgist ja kasust, mida ettevõttele ja töötajatele see suuremahuline projekt andis.

Toimumise aeg: neljapäev, 14. november 2013,. kell 16:00-18:30.
Toimumiskoht: Keskkonnainvesteeringute Keskus, Narva mnt 7A, Vesiroosi saal VII korrusel
Registreerimine: Eelregistreerimine toimub 10. november 2013 või kuni kohti jätkub.
Osalemistasu: PARE liikmetele on klubi tasuta, mitte-liikmetele 20 eurot+km
Lisainfo: Tanel Triisa: tanel@pare.ee, tel 611 6411