Klubid

PARE regioonide ühisklubi 7.novembril!

Toimumise aeg: 07. November 2013 at 14.00
Toimumise koht: Tallinn, Jõhvi
Kategooria: Tartu

PARE regioonide ühisklubi "Kas kaader või network?" saab toimuma 7. novembril 2013
Klubi live-toimumiskohaks on Tallinna Ülikool ning videosilla toel saab klubis samaaegselt osaleda ka Jõhvis (vt toimumise koht).

Kahjuks jääb videoülekanne Tartus ja Pärnus osalejate vähesuse tõttu ära.

Igas ettevõttes on töötajaid erinevatest vanusegruppidest. On päris noored, kes alles alustavad oma tööalast tegevust, ja nende kõrval vanemaealised, kelle tööalane tegevus võib kesta samuti veel aastaid, kui seda õigesti juhtida.
Klubis arutame, kuidas erinevatesse generatsioonidesse kuuluvate inimeste vajadusi arvestada, et töökorraldus oleks parim ja töötajate erialane areng tagatud.

Klubi viivad läbi:
Tiina Tambaum, Tallinna Ülikooli doktorant, geragoogik, toob meieni mõtted normaalsest vananemisest, vanemate inimeste tööellu integreerimisest, nende koolitamise eripäradest.
Aule Kink, Innove ning Tallinna Euroopa Kooli personalispetsialist, toob esile selle, mida tööandja peaks ja võiks arvestada noorte värbamisel ning nende eduka tööelu alguse korraldamisel.

Klubi teises pooles diskuteerime, mida tähendab tööandja jaoks vananev töötajaskond, millised on noorte värbamisega kaasnevad raskused ning milliseid muudatusi peaks demograafilisi muudatusi ette nähes tegema töökorralduses.

NB! Klubisse registreerudes märgi, palun, lisainfo lahtrisse osalemiskoht - vastavalt Tallinn või Jõhvi. Nii teame arvestada osalejate hulgaga.

Toimumise aeg: 7. november 2013 kell 14.00 - 17.00
Toimumise koht:
Tallinnas - Tallinna Ülikool (Uus-Sadama 5, Mare maja III korrus ruum M-340)
Jõhvis - Eesti Energia Kaevandused AS (Jaama 10, Jõhvi)
Registreerimine: Eelregistreerimine toimub 6. novembrini või kuni kohti jätkub
Osalemistasu: PARE liikmetele tasuta, mitte liikmetele 20 eur+km
Lisainfo: Mirjam Mäesalu: mirjam@pare.ee, tel 611 6411