Klubid

Arengukompass 2013: Kuidas saavutada püsivaid tulemusi?

Toimumise aeg: 29. October 2013 at 10.00
Kategooria: Tallinn
Äripäev ning Eesti Coachingu ja Supervisiooni Ühing kutsuvad Teid coachingu ja supervisiooni konverentsile Arengukompass 2013: Kuidas saavutada püsivaid tulemusi?, mis toimub 29. oktoobril hotell Euroopa konverentsikeskuses, Paadi 5, Tallinn.

Konverents käsitleb paljude organisatsioonide jaoks põletavat probleemi - kuidas saada teada, millised arendusvahendid valida, kuidas leida üles optimaalsed lahendused ja saavutada püsivad tulemusi.
Vaadake ajakava ja töötubade videotutvustusi SIIT!

Päeva juhib Klaas-Jan Reincke, kellel on suur pagas rahvusvahelist juhtimis- ja arenduskogemust. Oleme palunud esinema maailmas väga tunnustatud HR eksperdi prof Rainer Hußmann´i, kes on Leadership Performance Consulting asutaja ja juht. Prof Hußmann peaettekanne käsitlebki inimeste arendamisel tulemuslikkuse saavutamist ja selle püsima jäämist. Arutlusring annab koolitajate poolt väärtuslikku infot, millega koolituste tellimisel ja läbiviimisel arvestada. Päeva teises pooles keskendume praktilistele harjutustele - toimub 4 põnevat 1,5 tundi kestvat töötuba, mille hulgast on võimalik valida 2. Päeva lõpetame tööriistakohvri kokkupanekuga - iga koolitaja annab kaasa 1 kõige olulisema soovituse tulemuslikuks arendamiseks.

Registreerimiseks valige Teile sobiv võimalus:
- registreeruge veebivormil SIIN
- helistage meile telefonil 6 670 020, 56 99 2025, projektijuht Liina Lilleniit
- saatke registreerumissoov aadressil registreerimine@aripaev.ee

Registreerimise tingimused:
-soodushind kuni 20. oktoober (k.a.) on 199 eurot (km-ga 238,80 eurot)
-hind alates 21. oktoobrist on 299 eurot (km-ga 358.80 eurot)
Kahe või enama isiku korraga registreerimisel ühest maksjaettevõttest kehtib hindadele 5% soodustus.