Klubid

Personaliarenduse ja HR süsteemide konverent 2013

Toimumise aeg: 31. October 2013 at 09.00
Kategooria: Tallinn
Tänavu sügisel toimub esmakordselt personaliarendusele ja personalitöö infosüsteemidele pühendatud onverents ja mess, mille keskmes on kaasaegsed personalitöö tehnoloogiad. Päevakavas on valdkonna spetsialistide ettekanded ja töötoad, messialal hulgaliselt toote- ja teenusepakkujaid.

Tegu on kohustusliku üritusega kõigile neile kes, vastutavad personalivaldkonna infosüsteemide toimimise ja inimeste arendamise eest organisatsioonides. Ürituse eesmärgiks on mitte ainult rääkida tehnoloogia võimalustest organisatsioonide edu tagamisel vaid ka näidata erinevaid toimivaid lahendusi. Messialal ja tootetutvustuste kaudu on võimalik ühe päeva jooksul tutvuda pea kõigi Eestis pakutavate lahendustega personaliarvestuse ja hindamise valdkonnas - ostjale on see hea võimalus info kogumiseks ja teenuste võrdlemiseks.

Konverentsi põhiprogrammi esinejate seas on majandusanalüütik Maris Lauri, Eestis üks esimesi personaliarenduse rakenduste loojaid Veiko Valkiainen, PARE juhatuse liige Eela Velström, tehnokratt Peeter Marvet, Endel Hango personaliarenduse organisatsioonist Self II ja mitmed teised.

Oma tehnilisi lahendusi personaliarvestuses ja arenduses tutvustavad EMT, Eesti Energia, Nordea Pank ja teised edukad organisatsioonid.

Messialal ja tootetutvustuste kaudu saad tutvuda lahendustega, mida pakuvad Virosoft, Taavi Tarkvara, Persona V3, Stafflogic, Merit Palk, Upsteem.com, BCS Itera ja CV-Online. Messikava täieneb veelgi.

Täiendavad küsimused:
Kaia Tammekänd, konverentsi projektijuht, kaia@hrconf.com, GSM +372 53 961 727
Konverentsi lehekülg: www.hrconf.com
Täielik kava: www.hrconf.com/kava.html
Konverentsi FB: www.facebook.com/hrconf
Piletiinfo ja registreerimine: www.hrconf.com/registreerumine.html