Klubid

PARE klubi „Kuidas suhtlemistreening aitab kaasa töötajate suhtlemisoskuste arendamisele“

Toimumise aeg: 28. August 2014 at 15.00
Kategooria: Tartu

18.septembril kell 15.00-17.30 Tornimäe 5, Tornimäe Ärimaja II korrusel toimub PARE klubi „Kuidas suhtlemistreening aitab kaasa töötajate suhtlemisoskuste arendamisele"

Paljude organisatsioonide edukuse võtmeteguriks on juhtide ja töötajate võimekus luua häid ning toimivaid koostöösuhteid klientide, koostööpartnerite ning kolleegidega. Kindlasti on paljudes organisatsioonides ikka ja jälle päeva korral vajadus arendada töötajate suhtlemisoskusi.

Seekordsel PARE klubis tutvustame suhtlemistreeningu meetodit:
• Mis see õigupoolest on ja milles seisneb selle meetodi fenomen?
• Millised on suhtlemistreeningu eelised ja võimalused?
• Milliste „tööriistadega" töötab suhtlemistreener?

Suhtlemistreeningut tutvustavad ja pakuvad võimalust osa saada ka mini-videoharjutusest riiklikku suhtlemistreeneri kutset omavad Sirje Tammiste ja Kadri Kõiv.

Oma kogemust töötajate arendamisel suhtlemistreeningu kaudu tutvustavad Ericsson Eesti personalijuht Ülle Matt ja kompetentsijuht Grete Kotkas. Ericssonis on suhtlemistreeningut kasutatud erineva tasemega juhtide suhtlemisoskuste arendamisel, klubis kuuleme miks on see meetod olnud ettevõtte jaoks hea valik.

Näeme videolugu PRIA personalijuhtimisest ja sellest, mida võib organisatsioon võita, kui arendustegevuste korraldamisel on abiks teadmised suhtlemistreeningust ning grupi- ja õpiprotsesside juhtimisest. PRIA personaliosakonna kogemust tutvustavad Kristiina Käärik ja Helle Saaremägi. Helle on ise läbinud suhtlemistreenerite väljaõppe.

Toimumise aeg: 18.09.2013 kell 15.00 - 17.30
Toimumise koht: Tornimäe 5, Tornimäe Ärimaja II
Registreerimine: Eelregistreerimine toimub 16. septembrini 2013 või kuni kohti jätkub.
Osalemistasu: PARE liikmetele on klubi tasuta, mitte-liikmetele 20 eur km
Lisainfo: Tanel Triisa: tanel@pare.ee, tel 611 6411