Klubid

PARE hooaja avamine!

Toimumise aeg: 06. September 2013 at 14.00
Kategooria: Tartu
Suvesoe on andnud puhkust, päike ergutanud meeli, käes on aeg augustikuu pimedateks öödeks ja enese taas töölainele seadmiseks.
 

PARE hooaja avame 6.09 kell 14.00, mil nagu lapsed koolis, üle pika aja taas rõõmsalt kohtume, et kiirelt üksteise käekäigu ja plaanide kohta küsida ning kohvi ja võileiva kõrvale üksteisega tulevaste tegemiste plaane arutada.

14.30 PARE ja PARE AKADEEMIA uudised
PARE juhatuse esimees Milvi Tepp annab ülevaate algava hooaja uudistest ja plaanidest, vaatame üle PARE Akadeemia koolituskalendri ning hooajale planeeritud klubiüritused.

15.00 PARE Akadeemia klubide hooaja avame põneva teemaga
VASTUTUSTUNDLIK ETTEVÕTLUS
Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevjuht Marko Siller loob kõigi osalejate jaoks ühtse arusaama vastutustundlikust ja jätkusuutlikust ettevõtlusest - see on enamat kui vaid korporatiivne heategevus, see on laiem kui vaid töökeskkonna küsimused. Saame teada, kuidas kogukonna, loodus-, töö- ja turukeskkonna alased teemad, mida vastutustundliku äritegevuse juures arvestama peaks, moodustavad ühtse terviku.

Kliinik 32 juhataja Brit Pensa räägib, kuidas Kliinik32 vastutustundlikku ja jätkusuutlikku ettevõtlust näeb, kust ja kuidas see kõik ühes väikeses Eesti firmas üldse alguse sai ning mis kasu see ärile toonud on. Kuuleme mitmeid praktilisi näiteid.

Ericsson Eesti tööohutusjuht Evely Gorobinski jagab rahvusvahelise suurettevõtte kogemusi vastutustundlikkust ning jätkusuutlikkust tegevusest kui strateegilisest protsessist ning selle seostest ettevõtte põhitegevusega.

Ettekannete järel jätkame omavahelise mõttevahetuse ning kogemuste vahetamisega vastutustundliku ettevõtluse teemal.

Toimumise aeg: 06.09.2013 kell 14.00 - 17.00
Toimumise koht: Tööandjate Keskliidu maja, Kiriku 6, Tallinn
Registreerimine: Eelregistreerimine toimub 2. septembrini 2013 või kuni kohti jätkub.
Osalemistasu: PARE liikmetele on klubi tasuta, mitte-liikmetele 20 eur + km
Lisainfo: Tanel Triisa: tanel@pare.ee, tel 6116411