Klubid

PARE Akadeemia klubi Tallinnas: Kollektiivleping - mida ta organisatsioonile annab, mida võtab?

Toimumise aeg: 30. May 2013 at 15.00
Toimumise koht: PARE Akadeemia klubi Tallinnas
Kategooria: Tartu
 
Kas tööandja peaks kartma töötajate soovi sõlmida kollektiivleping või mitte? Milline on lähiaja trend kollektiivsetes töösuhetes, mis on muutumas? Klubis kuuleme erinevaid kogemusi kollektiivlepinguid omavatest organisatsioonidest ja tööandja-töötajad vahelise dialoogi pidamisest.

Sotsiaalministeeriumi töösuhete poliitika juht Seili Suder ja tööelu arengu osakonna peaspetsialist Mariliis Proos annavad ülevaate kollektiivlepingutest täna, trendidest Eestis ja maailmas ning informeerivad lähiajal oodatavatest muudatustest.

AS Medicum juhatuse esimees Jaanus Vool jagab kogemusi sellest, kuidas juhtida suurt organisatsiooni, milles on enam kui üks kollektiivleping Kuidas kasutada kollektiivseid töösuhteid ettevõtte arengus? Arstide streik ja Medicum kui Eesti suurim haiglavälist üld- ja eriarstiabi pakkuv tervishoiuettevõte - mis toimus, kuidas lahenes?

Saku Õlletehase AS personalidirektor Ave Kala jagab kogemusi kollektiivlepingu lõpetamisest poolte kokkuleppel ning kõneleb kollektiivlepingu soodustustel põhineva soodustuste paketi loomisest, alternatiivsetest dialoogi vahenditest ettevõtte ja töötajate vahel.

Sotsiaaldialoog AS G4S Eesti näitel: personalidirektor Ille Einmann räägib sellest, millisena on sotsiaaldialoogi süsteem G4Sis üles ehitatud ja kuidas see töötab (ametiühing, töönõukogu, usaldusisikud, tööandja esindajad).Toimumise aeg: 30.05.2013 kell 15.00 - 17.30
Toimumise koht: Tartu Ülikooli Tallinna esindus, Teatri väljak 3 (endise Akadeemilise Raamatukogu hoones 2. korrusel).
Registreerimine: Eelregistreerimine toimub 29. maini 2013 või kuni kohti jätkub.
Osalemistasu: PARE liikmetele on klubi tasuta, mitte-liikmetele 20 eur + km
Lisainfo: hannamay@pare.ee, 6116411