Klubid

PARE Akadeemia klubi Tartus: Ametikohtade ja kompetentside hindamine Merceri IPE meetodil

Toimumise aeg: 30. May 2013 at 15.00
Toimumise koht: PARE Akadeemia klubi Tartus
Kategooria: Tartu
 
Tartu kevadhooaja lõpuklubis räägime ametikohtade ja kompetentside hindamisest Merceri IPE meetodil ning vaatame selle seoseid motivatsiooni, värbamise ja teiste personalijuhtimise valdkondadega Ragn-Sellsi näitel.

Ragn-Sells on jäätmekäitlusettevõte, mis seisab eelkõige hea selle eest, et võimalikult palju jäätmeid jõuaks just materjalina taas ringlusse. Sellest mõttest lähtuvalt arendatakse teenuseid ja investeeritakse tehnoloogiatesse. Lihtne on ju kõik ära põletada, kuid materjalina taaskasutusse suunatud asjad loovad kordades suuremat väärtust inimkonnale ja keskkonnale. Keskkonnaministeerium on tunnustanud Ragn-Sellsi tegemisi nii Aasta Keskkonnateokese kui ka Aasta Keskkonntegija tiitliga.

Teemasse sissejuhatuse teeb Ragn-Sellsi juhatuse esimees Rain Vääna, kes räägib lähemalt organisatsiooni taustast ja tegevusvaldkondadest.
Ametikohtade ja kompetentside hindamisest annab ülevaate personalijuht Kaire Soovik.
Lisaks toob juhtiv-logistik Risto Sardis väikese näite tulemustasu põhimõtetest ning räägib sellest, kuidas saavutades efektiivsust töös on samal ajal võimalik ka oma töötajaid motiveerida.


Toimumise aeg: 30. mai 2013 kell 15.00-17.30
Toimumiskoht: Sepa baar (Sepa 26, Tartu)
Registreerimine: Eelregistreerimine toimub 29. maini 2013 või kuni kohti jätkub.
Osalemistasu: Osalemine on kõikidele tasuta.
Lisainfo: hannamay@pare.ee, 6116411