Klubid

PARE Akadeemia klubi Pärnus: Organisatsiooni töökeskkonna osapoolte huvide konfliktist

Toimumise aeg: 15. March 2013 at 14.00
Toimumise koht: PARE klubi Pärnus
Kategooria: Tartu

Tänapäeval tegeletakse üha enam küsimustega, mis puudutavad keskkonda, milles inimesed töötavad. Kaardistatakse inimesi ohustavaid riske, mõõdetakse ohutegurite mõju inimese tervisele, töötatakse välja meetmeid riskide vähendamiseks ning inimeste töövõime säilitamiseks.

Seekordses akadeemilises klubis esitleb konkursi „Parim Potentsiaal Personalijuhtimises" eelmise aasta finaalitöö autor Evely Gorobinski oma magistritööd teemal „Organisatsiooni töökeskkonna osapoolte huvide konfliktist (KHH Eesti OÜ näitel)".

Igal ettevõttel on huvigrupid, mis on seotud ettevõtte tegemiste ning käekäiguga. Ettevõtte erinevad huvigrupid puutuvad omavahel kokku ka töökeskkonnaalastes küsimustes. Kui neil gruppidel on erinevad huvid, siis kas esineb ka konflikte nende vahel? Millised on need huvide konfliktid? Milline võiks olla kontseptsioon, mille kaudu neid konflikte mõista, seletada ja nendega toime tulla? Sellest kõigest räägib töö autor oma ettekandes.

Ühiskonna teadlikkuse tõstmise ning töökeskkonna küsimuste laiema teadvustamise eesmärgil moodustati eelmise aasta lõpus Eesti Töökeskkonnaspetsialistide Nõukoda. Mida nõukoda endast kujutab ning mida peaksid personalivaldkonna töötajad nõukoja tegevusest teadma, tuleb klubisse rääkima selle juhatuse esimees Alar Tiimla.

Sotsiaalministeeriumil on välja töötatud Töötervishoiu ja tööohutuse strateegia ning tegevuskava aastateks 2010-2013. Räägime, mida huvitavat on tehtud ja mis veel ees ootamas.

Praktilise infoga kostitab meid Tervis Spaa Grupi liikumisravi spetsialist Niina Mashevksaya.

Toimumisaeg: 15.03.2013 kell 14:00-16.30
Toimumiskoht: AS Sanatoorium Tervis, Seedri 6 Pärnu, III maja 6 krs konverentsisaal.
Registreerimine: Eelregistreerimine toimub 14. märtsini 2013 või kuni kohti jätkub.
Osalemistasu: PARE liikmetele on klubi tasuta, mitte-liikmetele 20.-
Lisainfo: HannamayToater hannamay@pare.ee, 6116411