Klubid

PARE Akadeemia klubi Tallinnas: HR disain Taanis

Toimumise aeg: 07. January 2013 at 15.00
Toimumise koht: Klubi Tallinnas
Kategooria: Tartu

Leonardo da Vinci õpirände programmi raames toimus möödunud aasta novembris taas PARE õppereis, kus osales 6 aktiivset PARE liiget. Sel korral külastati Taanit, kus tutvuti mitmete põnevate HR praktikatega erinevates organisatsioonides.

Uue aasta esimeses klubis räägimegi Taani olulisematest personalijuhtimise suundadest ja trendidest. Vaatame lähemalt Taani ühiskonna ja tööjõuturu toimimise põhimõtteid ning riigitasemel HR juhtimist. Tutvustame ettevõtteid, mida külastati ja toome teieni nende huvitavamad näited ja praktikad. Juttu tuleb näiteks linnavalitsuse pakutavate teenuste innovatsioonist läbi vanemaealiste ja noorte kaasamise, IKEA väärtustepõhisest värbamisest ja diversiteedi juhtimisest, Milestone kompetentsimudelist leadership compass ja HR süsteemi ülesehitusest ning paljust muust.

Õppereisi delegatsiooni kuulusid Eesti Energia personali arendus- ja koolitusjuht Kadi Steinberg, PerCapita OÜ juhatuse liige Erge Heido, Elering OÜ personalijuht Lilja Normak, JELD-WEN Eesti AS personalijuht Reet Treial, Sisekaitseakadeemia persoanliarendusosakonna juhataja Elina Orumaa ja Eolane Tallinn AS personalijuht Elina Kallas. Mitmed neist astuvad klubis ka teie ette.

Sissejuhatuse teemasse teeb Taani suursaadik Søren Kelstrup, kes tutvustab meile lähemalt Taani ühiskonna ja tööjõuturu toimimise põhimõtteid ning räägib väärtuspõhisest juhtimisest oma organisatsioonis.

Tule ja ole kursis mida väljaspool Eestit HR valdkonnas tehakse!

Toimumisaeg: 07.jaanuar 2013.a. kell 15.00-18.00
Toimumiskoht: Taani Kultuuri Instituut (Vene 14, Tallinn)
Registreerumine: Eelregistreerumine toimub 6. jaanuarini või kuni kohti jätkub
Osalemistasu: PARE liikmetele on klubi tasuta, mitteliikmetele 20 eur + km
Lisainfo: hannamay@pare.ee, 6116410

Ootenimekirja registreerumiseks kirjuta hannamay@pare.ee