Klubid

PARE Akadeemia klubi Tallinnas: Erivajadusega inimesed – potentsiaalne tööjõud

Toimumise aeg: 21. November 2012 at 09.00
Toimumise koht: Klubi Tallinnas
Kategooria: Tartu
 
Kõik inimesed on erinevad. Me teame, et meie keskel liiguvad ja tegutsevad ka erivajadusega inimesed. Kas me märkame neid ka tööjõuturul kui potentsiaalseid töötajaid? Mis meid takistab, et me neid seni kas märganud ei ole või pole neile tööd pakkunud? Kas tead, millised on Sinu ettevõtte võimalused erivajadusega inimese tööle võtmiseks? Kuidas tunneks erivajadusega inimene ennast Sinu ettevõttes hästi?

Tulge julgelt kaasa neile küsimustele vastuseid leidma ja oma silmaringi avardama! See on suurepärane võimalus.

Meid ootavad endale külla Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse tegusad inimesed. Saame heita pilgu erivajadusega inimeste tegemistesse. Näeme kus ja millise väljaõppe ning ettevalmistuse saavad nad Astangul asuvas kaasaegses keskuses. Piilume klassidesse ja saame vastuseid meid huvitavatele küsimustele keskuse töötajatelt. Jagame omavahel mõtteid ja kogemusi ning saame kaasa killukese maailmast, mis paljudele kauge ning tundmatu.

Puudealase Teabe ja Abivahendite Keskuse juhataja Tiina Kalevik räägib meile kuidas ja milliseid abivahendeid saab tööandja taotleda, kui ta võtab tööle erivajadusega inimese.

Oma teekonnast tööturul pajatab aga Astangu keskuse endine õppija Inara Mäesalu.

Altia Eesti AS esindaja Eha Jonolainen avab meile tööandja poolse vaate ning jagab oma kogemusi ettevõtte argipäevast, kus töötab erivajadusega töötaja.

Toimumisaeg: 21.11.2012 kell 09:00-12.30
Sel korral toimub meie klubi päeva esimesel poolel, kuna keskuses on aktiivne aeg just hommikupoolikul ja nii õnnestub meil näha, mis klassides ja töötubades toimub.
Toimumiskoht:
Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus, Astangu 27, Tallinn. www.astangu.ee
Transport ja parkimine:
Kesklinnast bussiga nr. 36. Maha tuleb tulla Järveotsa kooli bussipeatuses ja tulla üle tee. Keskus asub bussipeatuse vahetus läheduses (suur kollane maja, aiaga piiratud alal). Autoga tulijad saavad parkida keskuse parklasse. Selleks tuleb väravas anda kella ja administraator avab värava.
Registreerimine:
Eelregistreerimine toimub 20. novembrini 2012 või kuni kohti jätkub. Kohtade arv piiratud.
Osalemistasu: PARE liikmetele ja avaliku sektori esindajatele on klubi tasuta, mitte-liikmetele on hind 20eur+km

 Manusest leiate materjalid tööandjate soodustuste kohta puuetega inimeste tööle võtmisel .