Klubid

PARE akadeemiline klubi Tallinnas: Inimressursi juhtimise mudel dünaamiliste võimekuste arendamiseks

Toimumise aeg: 31. May 2012 at 15.00
Toimumise koht: klubi Tallinnas
Kategooria: Tartu
 

PARE magistritööde konkursile „Parim Potentsiaal Personalijuhtimises" 2011 laekus sel korral kokku 11 magistritööd! Soodustamaks akadeemiliste käsitluste, teadmiste ning uurimuste tulemuste jagamist valdkonna praktikutega jätkame ka käesoleval hooajal AKADEEMILISTE KLUBIDE SARJAGA. Sarja raames toimuvad hindamiskomisjoni poolt esile toodud teemadel seminarid üle Eesti. Konkursil osalenud tööde tutvustamisega alustame võidutööst.

Tänases tihedas konkurentsis püsima jäämiseks on pidevalt vaja avastada uusi ärivõimalusi, kombineerida ettevõttes ja teiste ettevõtete poolt välja töötatud leiutisi, teha koostööd partneritega uute tehnoloogiate väljatöötamiseks ja rakendamiseks, luua uusi ärimudeleid jne. Teisisõnu on ettevõtetel vaja dünaamilisi võimekusi, mis on suunatud tulevikku ning aitavad kohaneda kiiresti muutuva ärikeskkonna nõudmistega. Kusjuures inimressursi juhtimisega seotud otsustel on selliste võimekuste kujundamisel keskne roll.

Selle aasta esimeses Akadeemilises klubis esitleb Kadi Steinberg oma magistritööd teemal „Inimressursi juhtimise mudel dünaamiliste võimekuste arendamiseks".

Mis need dünaamilised võimekused ikkagi on? Millistele organisatsioonidele neid vaja läheb? Kuidas neid kujundada? Milline on sealjuures inimressursi juhtimise roll? Millised peavad olema personalijuhtimise praktikad (planeerimine, värbamine ja valik, personaliarendus, tulemusjuhtimine, tasustamine), et nad toetaks dünaamiliste võimekuste kujunemist? Milline peaks olema organisatsioonikultuur ja struktuur? Sellest kõigest räägib lähemalt Kadi oma ettekandes.

Kui organisatsioonil oleks vaja suurendada paindlikkust, ettevõtlikkust ja teisi dünaamiliste võimekuste kujunemise eelduseks olevaid aspekte, siis millest tuleks alustada? Kuidas on organisatsioonid Eestis seni oma võimekusi arendanud? Missugune on juhtide ning personalijuhtide roll selles ning kuidas on hakkama saadud? Näiteid praktilise poole pealt toob teieni pikaajalise personalijuhtimise kogemusega ja täna konsultandina tegutsev Riina Varts.

Nagu tavaks on saanud, jääb lõpus aega ka aruteluks.

Toimumisaeg: 31. mai 2012 kell 15.00 - 18.00
Toimumiskoht: Eesti Infotehnoloogia Kolledž, Raja 4C, 12616 Tallinn. Ruum 316.
Parkimine: kooli parklas tasuta
Osalemistasu: PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmetele 20.-
Registreerimine: eelregistreerumine toimub 30. maini või kuni kohti jätkub
Lisainfo: katrina@pare.ee