Klubid

PARE Akadeemia Klubi: „Terviseedendus teenindusettevõttes“

Toimumise aeg: 25. April 2012 at 15.00
Toimumise koht: Tallinn
Kategooria: Tartu
 
15.-22.aprilli aset leidev südamenädal on pühendatud liikumisele. 6.mai on aga ülemaailmne tervisliku toitumise päev. Oma seekordse teenindussektori klubi pühendame just tervise teemadele. Meil on võimalus kohtuda mitme huvitava inimesega, kes peavad tähtsaks tervise hoidmist ja jagavad meiega teadmisi, kuidas saaksime nii enda kui ka oma töötajate tervist hoida. Klubis keskendume eeskätt teenindussektori töötajate terviseedendusele.

LHV Panga personalijuht Kristel Ainsalu ja büroojuht Pille-Riin Pillav ootavad meid enda juurde külla. Saame teada, kuidas hoolitseb LHV Pank oma töötajate heaolu eest, mida selleks on ette võetud ja kuidas see toimib. Heidame pilgu huvitavale uuringule, mis annab ülevaate tervise edendamise praktikatest suurkorporatsioonides mujal maailmas.

Liina Kolk Raamist Väljas OÜ juhtiv koolitaja ja arendusjuht aitab leida vastuseid küsimustele: miks enda füüsilise, vaimse, hingelise ja emotsionaalse tervise eest hoolitseda ning kuidas luua tasakaalu mõtte ja teo vahel. Samuti annab Liina praktilisi näpunäiteid enesehoidmiseks.

Tervisliku toitumise tarkuseteri jagab meile Riina Quak harmoonilise elu klubist Harmoonikum.
Richard Porman Orient kontorikaupadest tutvustab meile just kontoritöötajatele mõeldud ergonoomilisi töövahendeid.

Klubi modereerib SOL Eesti OÜ kvaliteedijuht Evely Gorobinski.

Toimumisaeg: 25.04.2012 kell 15:00-18.00
Toimumiskoht: LVH panga kontor, Tartu mnt. 2 Tallinn, CityPlaza majas (Tallinna Kaubamaja kõrval). Palun sisene City Plaza peauksest (mitte LHV kliendikontori uksest) Kivisilla tänava poolt ja sõida liftiga 17.korrusele.
Transport ja parkimine: Parkimisvõimalused on City Plaza maja ees (südalinn), Rävala Parkimismajas (EuroPark) ja Tornimäe Parkimismajas (EuroPark).
Registreerimine: Klubisse on oodatud PARE liikmed, kes töötavad teenindusettevõttes.
Eelregistreerimine: toimub 23. aprillini 2012 või kuni kohti jätkub. Kohtade arv piiratud.
Osalemistasu: PARE liikmetele on klubi tasuta, mitte-liikmetele on hind 20.