Klubid

Heli Raidve Tööõigusabi aastakoolitus: Õpime sõlmima korralikku töölepingut!

Toimumise aeg: 27. April 2012 at 10.00
Kategooria: Tallinn

     

Tänaseks on nn uue töölepingu seaduse alusel tekkinud arvestataval määral kohtupraktikat ning uusi seisukohti. Iga päevaga omab aina suuremat tähtsust korrektselt vormistatud tööleping, mille sõlmimist hakkamegi reedel, 27.aprillil, toimuval aastakoolitusel õpetama. Laval terve päeva Heli Raidve, Mari Rask ja Gaabriel Tavits. Käime ride-realt läbi töölepingu punktid ning jagame oma kogemusi ja uue töölepingu seaduse kohtupraktikat. Tule ja õpi oma ala spetsialistidelt!

Lisaboonus: Seoses Heli Raidve Tööõigusabi 15nda sünnipäevaga järgneb koolitusele pidu ansambliga Meie Mees, kuhu kõik koolitusel osalejad on oodatud ja palutud :)

Koolituse hind sisaldab: tervituskohv, pika-päeva koolitus 10-17, kogu päeva samaaegselt kolme lektori ehk Heli Raidve, Mari Rask´i ja Gaabriel Tavits´a seisukohad, koolitusmaterjalid, kohvipausid, lõunasöök buffet lauas, näksimiseks kommid ja puuviljad, alates 18.00 sünnipäevapidu ansambliga Meie Mees, soovi korral ka alates 22.00 ansambli Meie Mees avalikul kontserdil osalemine. Arvestades, mida kõike pakett kolme tipplektori pika-päeva osalemisele lisaks sisaldab, on tegemist konkurentsitult soodsaima hinnaga koolitusega.
Kuni 10.aprillini soodushind 165 eurot + km.

Registreerumine  ja täpsustav informatsioon Heli Raidve Tööõigusabi kodulehel.


*Tegemist on tasutud reklaamiga.