Klubid

PARE Akadeemia klubi Ida-Virumaal: Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus ja praktikandid

Toimumise aeg: 29. March 2012 at 14.00
Toimumise koht: PARE klubi Ida-Virumaal
Kategooria: Tartu
 
Kuuskümmend viis aastat tagasi alustati kutsehariduse arendamist Ida-Virumaal. 1946. aastal Kukrusele rajatud esimesest tööstuskoolist on tänaseks välja kasvanud Kirde-Eesti üks suuremaid ja arvestatavamaid kutsehariduskeskusi. Nende aastate jooksul on toimunud mitmeid ümberkorraldusi, koolide liitmisi ja ümbernimetamisi. Tänaseks kannab kool Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse nime, kus õpib kolmes valdkonnas üle 1500 õppuri ja töötab 160 oma ala spetsialisti. Kooli koostööpartnerite nimekirjas on üle neljasaja organisatsiooni ja praktikaettevõtte.

Seekordse klubi raames lähemegi külla Ida-Virumaa Kutsehariduskeskusele. Muu hulgas saame uudistada eelmisel aastal avatud uut praktimaja, milles asuvad õppetöökojad ja laborid on varustatud kõige kaasaegsema seadmestikuga, õppe- ja arvestustehnikaga.
Teemana on põhirõhk praktikatel - saame aimu, millise ettevalmistusega õpilasi saaksime enda organisatsioonidesse praktikale võtta, millised on kooli poolsed ootused ja nõudmised. Kindlasti saame kuulda Kutsehairduskeskuse plaanidest 2012/2013 õppeaasta kohta.

Toimumise aeg: 29. märts 2012 kell 14.00 - 17.00
Toimumiskoht: Ida Virumaa Kutsehariduskeskus (Kutse 13, Jõhvi)
Registreerumine: eelregistreerimine toimub 27.03.2012 või kuni kohti jätkub.
Osalemistasu: PARE liikmetele on klubi tasuta, mitte-liikmetele on hind 20€.
Lisainfo: ave@pare.ee