Klubid

Pare Akadeemia klubi koolitusjuhtidele: „Käsi organisatsiooni pulsil"

Toimumise aeg: 21. February 2012 at 15.00
Toimumise koht: Tallinn
Kategooria: Tartu

 
Praktiline kogemuste vahetamise ja mõtete värskendamise töötuba - elupõhise juhtimisolukorra lahendamine koostöös Eesti Koolitusliiduga.

Kiirelt muutuv töömaailm esitab jätkuvalt keerulisi väljakutseid nii neile, kes vastutavad organisatsioonides töötajate arendamise eest kui ka neile, kes vastutavad majandustulemuste saavutamise eest. Üha selgemaks saab nende kahe vastutusvaldkonna omavaheline tihe seos. Pidev vajadus muutuste ja arengute järele kaasab koolitusprofessionaale üha tõsisemalt panustama organisatsioonide edusse. Võimalusi, kuidas aidata kaasa oodatud tulemuste saavutamisele, on erinevaid ning lihtsustatud lähenemine minevikust, kus hõlpsaim lahendus tundus töötajate koolitusele suunamine ning koolitusjuhi ülesanne oli vaid üksikasjade korraldamine, on ilmselt jäädavalt möödas.


Kui hetkeolukord organisatsioonis ei ole piisavalt rahuldav ja ihaldusväärne tulevikupilt on kokku lepitud, jääb siiski tuhat erinevat võimalust sinna jõudmiseks. Milline tee valida? Millised meetodid võiks parima tulemuse anda? Mis töötab ja millistest vahenditest pole muutuste saavutamiseks abi? Keda kaasata, kuidas ja milliste kuludega? Kuidas kindlustada loodetav tulu? Ühest vastust sellistes olukordades ei ole. Küll on aga kolleegidel kogemusi, mida kuulates võib tekkida ka endal paremaid mõtteid, ideid ja lahendusi, mida oma töös edaspidi kasutada. Nende uute vaatenurkade leidmiseks seekord kokku saamegi.

  • Sissejuhatus: Kuidas Tallinna Lennujaamas on õnnestunud käia elu arengutega kaasas ja reageerida paindlikult kiirelt muutuvatele väli-ja siseoludele? - Tuuli Perolainen, Tallinna Lennujaama koolitusjuht
  • Töötuba: Elupõhise juhtumi lahendamine - mida, kuidas ja miks saab koolitusjuht võtta ette ettevõtte tulemuste parendamiseks/eesmärkide saavutamiseks?
  • Kokkuvõte, järeldused ja värsked ideed igapäevatöös kasutamiseks.

Veavad: Erge Heido, PerCapita OÜ ja Tuuli Perolainen, Tallinna Lennujaam
Toimumise aeg: 21. veebruar 2012 kell 15:00 - 18:00
Toimumiskoht: Sokos Hotel Viru Konverentsikeskus , Viru väljak 4
Parkimine: Viru Keskuse tasuline parkla
Sihtgrupp: koolitusjuhid ja -spetsialistid
Registreerumine: eelregistreerimine toimub 20. veebruarini 2012 või kuni kohti jätkub.
Osalustasu: PARE liikmetele on klubi tasuta, mitte-liikmetele on hind 20.-.
Lisainfo: katrina@pare.ee