Klubid

Personalijuhtimise Konverents 2012 "Nutikas organisatsioon"

Toimumise aeg: 12. April 2012 at 09.30
Toimumise koht: Tartu
Kategooria: Tartu
 
Hea personalijuhtimise professionaal!

Olenemata sellest, kas ajad on head või halvad, majanduslangus on v-või w-kujuline, on edukad need, kel taipu organisatsiooni ja väliskeskkonna trende tabada, annet areneda ja nutikalt tegutseda.

Kuid millised on teemad, millele organisatsioonid täna keskenduma peaksid? Kas liikuda tasa ja targu tehes igas vajalikus valdkonnas natuke? Või keskenduda hoopis jõuliselt paarile kõige olulisemale tegevusele või protsessile? Kuidas leida üles just need teemad ja tegevused, millele panustamine organisatsioonile kõige rohkem lisaväärtust loob?

Meil on suur rõõm kutsuda Sind 20-ndale Personalijuhtimise Konverentsile, mis toimub 12. ja 13. aprillil 2012 ja seekord kannab ühist nimetajat „Nutikas organisatsioon".

Nii Eestist kui võõrsilt pärit tipp-ekspertide ja praktikute abiga korrastame juubelikonverentsil pilti sellest määramatust ja mitmekesisest maailmast - vaatame lähemalt, millised on suundumused ja võimalused  inimeste juhtimises, majanduses, tehnoloogias ja demograafias. Uurime, millele keskenduvad selles kontekstis nutikad organisatsioonid.

Juubelihõngulisel konverentsil on ka vääriline peaesineja - inimeste juhtimise guru Dave Ulrich (USA), kes valiti juba viiendat korda maailma kõige mõjukamaks mõtlejaks HR-valdkonnas. Esmakordselt astub Dave Ulrich Eestis suurele lavale ning see saab teoks tänu heale koostööpartnerile Manpower.

Lisaks astuvad pealaval teie ette TTÜ Organisatsiooni ja juhtimise professor ning PARE juhatuse esimees Milvi Tepp, London 2012 Olümpiamängude arendus- ja inimressursijuht Michele Owens ning TTÜ Rahanduse ja panganduse õppetooli professor Karsten Staehr. Töötubades osalevad Riigikantselei tippjuhtide kompetentsikeskuse juhataja Eve Limbach-Pirn ning ERR-i sisekommunikatsioonijuht Ester Mägi.

Kahe sisuka ja põneva konverentsipäeva vahele jääb juubeldav ning nostalgilis-elegantne õhtu Athena keskuses!

Konverentsi programmi edastame tutvumiseks jaanuarikuus. Oma osalemissoovist saad teada anda SIIN.

Kohtumiseni Tartus!

Personalijuhtimise Konverentsi Töörühma nimel,

Maria Veltmann
Personalitöö Arendamise Ühing PARE

Urmas Kõiv
Summit OÜ