Klubid

PARE liikmete jõuluüritus

Toimumise aeg: 08. December 2011 at 15.00
Kategooria: Tartu
Hea PARE liige!

Käesoleva aasta jõuluürituse keskmes on taaskord inimesed, kes kohale tulevad ja lood, mida nad endaga kaasa toovad. Teame ju kõik, et lugudega luuakse maailma ja juttudega juhitakse seda maailma.

Meie külaliseks on Piret Päär, kes on juba kakskümmend aastat vedanud Eestis jutuvestmisalast tegevust ja "meelitanud" täiskasvanuid lugusid rääkima. Pärimuslike lugude kõrval on meil ka isikliku elu lood, mis aitavad argipäeva pühitseda ja raskustest üle saada. Lugudel on tähtis koht ka organisatsiooni- ja juhtimiskultuuris. Üha enam räägitakse sellest, kuidas lood aitavad muuta organisatsiooni, seal olevate inimeste suhteid ja kultuuri.

Püüame neil teemadel vestelda, aga kindlasti jääb aega ka kuulata Pireti enda poolt valitud lugusid selleks õhtuks ja muusikat, mida esitab Tuule Kann.

Koht: Meie jõuluüritus toimub Kaval Antsu talus, mis asub Hotelli Von Stackelberg (Toompuiestee 23) hoovis.

Toimumise aeg ja tähtsad kellaajad: 8. detsember 2011 kell 15:00-18:00

Üritusele on oodatud PARE liikmed! Eelregistreerimine kuni 5. detsembrini!

Parkimine: tasuta parkimiskohtade arv on piiratud ning saavad neid kasutada vaid kiiremad (Selleks tuleb von Stackelberg'i hotelli vastuvõtust küsida vastav luba, see ära täita ning auto armatuurlauale viia. Kaart juhistega parklasse sõiduks on lisatud manusena).

Lisainfo: Ave Algpeus, ave@pare.ee, 611 6411