Klubid

Supervisioon ja Coaching - mis see on, millal seda on vaja ja kellele see sobib?

Toimumise aeg: 26. October 2011 at 14.30
Kategooria: Tallinn
Eesti Supervisiooni-ja Coachingu Ühing korraldab 26. oktoobril 2011 teabepäeva supervisiooni-ja coachingu võimaluste tutvustamiseks. Teabepäev algab lühiloenguga ning jätkub töötubadega. Töötubades teeme praktilisi harjutusi supervsiooni ja coachingu kasutamisest ning toome välja erinevusi koolitus- ja teraapiameetoditest.

Nii supervsiooni kui ka coachingu sisuks on üksikisiku, meeskonna ja organisatsiooni professionaalse käitumise eesmärgistamine, süstemaatiline peegeldamine, tagasisidestamine, hindamine ja väärtustamine. Protsess sisaldab samuti muutuste planeerimist ja elluviimise toetamist.
Supervisiooni ja coachingu tulemusteks on professionaalse pädevuse/ kompetentsuse suurenemine, koostöö ja meeskonnatöö paranemine, töökorralduse ja juhtimiskvaliteedi parandamine, organisatsiooni eesmärkide tõhus saavutamine ning probleemide konstruktiivne lahendamine.
Eestis tegutsevad superviisorid ja coachid on koondunud Eesti Supervisiooni- ja Coachingu Ühingusse, mis loodi 1997. aastal. Alates 2003. aastast on ühing ANSE liige. Praegu on ühingus 48 liiget, kes lisaks kõrgharidusele psühholoogias, pedagoogikas, õigusteadustes, meditsiinis, sotsiaaltöös ja ärikorralduses on läbinud vähemalt kolmeaastase supervisiooni- alase väljaõppe ning saanud tunnistuse, mis kinnitab tema kvalifikatsiooni vastavust rahvusvahelisele standardile.

Teabepäev toimub 26. oktoobril 2011. kell 14.30-18.00 Tallinna Ülikooli Kunstide Instituudi õppehoones Lai 13

Kava:
14.30 - Kogunemine ja kohv
14.45-18.00 - Loeng ja töötoad
           1. Struktureeritud co-visiooni mudel
           2. GROW coachingu mudel
           3. Süsteemne supervisiooni mudel

Teabepäev on tasuta!

www.supervisoon.ee

Lisainfo ja registreerimine:
info@supervisioon.ee