Klubid

PARE Pärnu Klubi tootmissektorile: Ettevõtte poolt tehtavad kaudsed kulud personalijuhtimisele

Toimumise aeg: 07. October 2011 at 14.00
Kategooria: Tartu

Maikuus toimus Tallinnas tootmissektorile mõeldud klubi teemal „Ettevõtte poolt tehtavad kaudsed kulud personalijuhtimisele". Nüüd toimub samateemaline klubi ka Pärnus!

PARE tootmissektori personalitöö valdkonna
professionaalidele suunatud klubi  raames saame tuttavaks ettevõttega Scanfil OÜ. Scanfil OÜ on rahvusvahelise kontserni Scanfil EMS Oy üks tehas Pärnus. Kontserni peamiseks tegevusalaks on tööstuselektroonika- ja telekommunikatsiooni toodete tootmis- ja toimetusteenuse pakkumine, sisaldades järgmiseid tugiteenuseid: NPI, ost, tarneahela juhtimine, logistika, tootmine ja lähetus koos jooksva klienditeeninduse ja järelmüügitoega.

Klubis keskendume tootmisettevõtte poolt tehtavatele inimeste juhtimisega seotud täiendavatele kuludele. Arutleme selle üle, milliseid kulutusi lisaks töötasule, preemiatele ja tööjõumaksudele ettevõtted veel töötajate jaoks teevad (näiteks tasuta kohv, toitlustus, spordiklubid). Mille eest ja kui palju maksab ettevõte ühele töötajale kaudselt juurde? Kas me pakume töötajatele õigeid asju? Kuidas hindavad töötajad pakutavat? Mida ootab tulevane töötaja tööandjalt lisaks töötasule? Mida tasuks pakkuda 5 aasta pärast?
Klubis jagab oma mõtteid Peeter Kodar AS-ist Santa Maria.

Ajakava:
14.00-15.00 Ekskursioon Scanfil OÜ-s
15.00-16.00 Eeltööde esitlus + võrdlus Fontese uuringuga 2010-2011
16.00-17.00 Rühmatööd soodustuste-toetuse teemal

Hea klubisse tulija, palume enne klubi toimumist teha ära eeltöö, mille jaoks on lisatud tabel manusesse. Tabelis on välja toodud soodustuste liigid ning vajalik oleks ära märkida kulu töötaja kohta (EUR / aastas) Sinu ettevõttes. Täidetud tabeleid ootame tagasi aadressile ave@pare.ee 3.oktoobriks, et saaksime teha kokkuvõtte, mida klubis esitada.
Tabelis on välja toodud numbrid näitena AS Santa Maria poolt (punasega). Kui tekib küsimusi seoses tabeli täitmisega, siis võtke julgelt ühendust!

Toimumise aeg: 7. oktoober kell 14.00 - 17.00.
Toimumise koht: Scanfil OÜ, Vana Sauga 40, Pärnu
Registreerimine: 5. oktoobrini 2011 või kuni kohti jätkub.
Osalemistasu: PARE liikmetele on klubi tasuta, mitte-liikmetele on hind 20.-.
Lisainfo: ave@pare.ee